Nechránený sex

frederik126
3. máj 2023

Dobrý den , mal som s priatelkou nechranený sex ale iba zo začiatku na pár minút , následne už bol nasadený kondom. Dneska ma mať menzes ale zatial ho ešte nedostala len ju začalo bolieť pod bruškom + zmená nálad. Aká je šanca že by mohla byť tehotná ? či len ja zbytočne stresujem hmm

daduska6199
3. máj 2023

@frederik126 nech si urobí test

liljana
3. máj 2023

Blahozelame novopecenemu oteckovi. 😉

54tinka54
3. máj 2023

@frederik126 no ak si ten šťastlivec ktorý má v predejakulačnej tekutine aj spermie tak kľudne sa mohlo zadariť 🙂
Kondom treba mať od začiatku.

marseillefan
3. máj 2023

Myslím si, že kto hviezdičkuje slovo sex, nie je naň ešte pripravený...

frederik126
autor
3. máj 2023

No ludia zas neprehanajte , ostatný sa **** bez kondomov križom krážom a nemajú deti a ja mám mať rovno po minute sexu spravené dieta ?

liljana
3. máj 2023

@frederik126 Pri predcasnej ejakulacii to zvladnes aj rychlejsie ako za minutu. Kocik mas uz vybraty? 🙂

frederik126
autor
3. máj 2023

@liljana jooj prestante :D

liljana
3. máj 2023

@frederik126 Mali ste niekedy dvojicky v rodine? Potom pozri pre istotu aj twins kocik. 🙂

pralinka25
3. máj 2023

@frederik126 ale nestresuj. akoze stat sa moze ale je to miziva pravdepodobnost.

liljana
3. máj 2023

Zivot nie je spravodlivy. Minutu si uzivas a 26 rokov platis potom za tu minutu alimenty. 😅 Neboj, dobre to dopadne.😉 Zalezi ale na uhle pohladu, co znamena dobre. 🙂

martinka13
3. máj 2023

Pravdepodobnosť minimálna. Ak je tehotná, test jej už ukáže. Spravte ho a budete vedieť...

katka1389
3. máj 2023

@frederik126 to moze byt aj s menštruácie bolesť bruska ,mozu jej meškať .....Počkajte aspon tri dni a keď nebude mať menzes kupit test urobit....

lauriik
3. máj 2023

Kedy ste ten sex mali? Vysoko nepravdepodobne, ze je tehotna 😏

viestta
3. máj 2023

@frederik126 ked si daval pozor na biologii, tak vies, ze na dieta staci jedna spermia. No a to, ze sa inym nepodarilo, neznamena, ze zrovna tebe nejaka supersikovna neutiekla.

duunlo
3. máj 2023

Bud rad, ze to bol nechraneny sex s priatelkou a nie s “neznamou” zenou. Potom by si mohol byt viac v strese, ze co si vsetko od nej nachytal 😂 …Ked neovladas flipera, netreba skusat bez “čepičky” 😅

simca06022011
3. máj 2023

ale prosim ta, co sa plasis zase ako nejake ucho... ? este ma len dnes dostat... nic sa nedeje. nerob nervy... a skuste riadnu ochranu, pripadne neexperimentovat.

mikadooo
3. máj 2023

@frederik126 nízka. Počkajte deň dva, kým začnete stresovať. Podľa mňa ten menzes príde, akurát stres môže spraviť svoje... Držím palce, nech sa to vyjasní čím skôr.

ivik4
3. máj 2023

Tak pytas sa chujovinu a ked Ti odpovedia tak uz prehanaju 😄. Ja si nemyslim , boze to by bolo ludi na svete

zenulkaaa
3. máj 2023

No je to pol na pol. Moze byt, nemusi. To ze este len dnes ma dostat menzes, nic neznamena. Moze ho dostat zajtra, pozajtra atd. Pockala by som a az po niekolkych dnoch meskania by som urobila test a potom riesila co dalej

nika_17
3. máj 2023

Ja mam zmenu nalad a bolest v podbrusku vzdy ked mam dostat

daniela2202
3. máj 2023

@frederik126 už aj chystať kočár

dianka3
4. máj 2023

@frederik126 neboj nic mrchu dostane to co pises je klasicky pms

frederik126
autor
5. máj 2023

@pralinka25 Ďakujem , nakoniec jej prišli !

pralinka25
5. máj 2023

@frederik126 super 🙂

stanulienkat
5. máj 2023

@dianka3 co je mrcha??🤔🙄

h2
5. máj 2023

@stanulienkat Mrcha môže byť všeličo, alebo skôr všelikto. 😁 V tomto prípade to označuje menštruáciu. (Som na koníku už dlho, tak som pochytila. Nechce sa mi veriť, že ty nie.)

h2
5. máj 2023

@frederik126 Škoda, že som túto diskusiu nezachytila skôr, bola by som ťa upokojila, baby si tu na tebe trochu zgustli, tu si na modrom koníku, toto je drsný revír, slabý jedinec nemá šancu. 😁
Bolesť podbruška a zmena nálad je typický príznak blížiacej sa menštruácie. Navyše, z toho, ako si opísal vás sexuálny styk, je len veľmi malá šanca na otehotnenie. Ale nabudúce už neriskuj, kondóm treba mať od začiatku.

stanulienkat
5. máj 2023

@h2 mne sa skor nechce verit, ze taketo stredoveke pomenovanie v 21. storoci niekto pouziva.😁

h2
5. máj 2023

@stanulienkat Už som videla aj horšie.

frederik126
autor
5. máj 2023

@h2 No toto , dosť ma to vylakalo či už mám vybratý kočík a podobne :D Ďakujem a beriem na vedomie !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre