Nechránený sex

liviaaaa12345
18. sep 2023

ahojte mam mensi problem.. polroka beriem poctivo HAK v piatok sme mali s priatelom styk a nestihol vytiahnut od soboty sa stresujem strasne moc, krce som mala, priatel ma ukludnuje ze to je len z toho velkeho stresu a nemala by som kontrolovat kazdu jednu zmenu na sebe lebo sa zbytocne este viac vystrasim a sanca ze priatel je plodny je mala pretoze uz bol 2x operovany tam dole… mala nejaka z vas podobny problem?

petamich
18. sep 2023

vies, ze antikoncepcia sa berie prave preto, aby si nemusela stresovat, ze nestihol vytiahnut 😅

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liviaaaa12345
autor
18. sep 2023

@sheila121 este sa mi nestalo zeby som mala nejake bolesti v oblasti podbruska po nechranenom styku

svokrinjazykmonika
18. sep 2023

@liviaaaa12345 veľmi mizivá šanca žeby si bola tehotná

nevenka
18. sep 2023

Ja niekedy fakt lutujem tych chlapov, fakt. Tak na kieho beries tu HAK, ked chudak musi stale vytahovat? Mna by asi poslal muz naozaj do prec, kebyze to beriem a nedovolim mu normalny sex v takomto pripade.
Pozri, otehotniet nie je take lahke a s HAK uz vobec. Ved na to to vymyseli. Su vynimky, ale je ich strasne malo. Fakt nestresuj.

janai1
18. sep 2023

@liviaaaa12345 bolí ťa brucho lebo si hysterická a domýšľaš si
Berieš HAK práve preto (teda 99,9% ľudí )aby si mohla mať normálne sex dokonca

selena_luna
18. sep 2023

Pobolievanie podbruska po sexe urcite nie je priznak tehotenstva, ani oplodnenia. Prve priznaky badat mozno tak pocas uhniezdovania, co je par dni pred, alebo pocas ocakavanej ms. Dovtedy absolutne nic nepovie, ze si v tom. Teda, je to len tvoja hlava a sama si vyrabas uplne zbytocny stres.

liviaaaa12345
autor
18. sep 2023

@selena_luna ms sa ma dostavit nedelu

januska12323
18. sep 2023

Ty radšej vôbec nesexuj keď nevieš načo slúžia tabletky.

alexka89
18. sep 2023

Panebože a to akože vážne myslíš že sa na Tom uspokojujesže priateľ mozno nie je plodný keďže bol dole 2x operovani?...ten keby vedel že o ňom takéto niečo vypisuješ na mk tak by ti po hlave natrieskal...ty nechceš mať nikdy deti?😵😵😳

cholitko
18. sep 2023

beries HAK- tehotna nebudeš.

trinityf
18. sep 2023

Antikoncepcia ta chrani pred pocatim. Priatel do teba moze strelit plnu nadrz. Klud 🙂

ptvw
18. sep 2023

@trinityf a potom bude téma ze hak zlyhala a pustia sa do nej... Stačí keď nevedome vynechá tabletku etc

ptvw
18. sep 2023

@alexka89 nie každá chce mať deti, snáď je to normálne, hlavne v dnešnej dobe nemusí každá rodiť deti

ankare
18. sep 2023

@liviaaaa12345 ty nesexujes naplno, keď užívaš HAK? Och... veď na to to je. Nie si tehotná. Dopraj konečne mužovi, aby sa normálne urobil do Teba. My sme takto fungovali asi 10 rokov, neotehotnela som.

ptvw
18. sep 2023

@sheila121 lebo ani hak nie je 100% to snáď vieš

trinityf
18. sep 2023

@ptvw HAK nezlyha. Zlyha ludsky faktor, ked nevedome vynecha tabletku. Tak nezavadzaj.

ptvw
18. sep 2023

@trinityf aha dobre som nevedela ze sa ideme chytať za slovíčka my mistake sorry bro

chodec15
18. sep 2023

mna naviac vystrasila veta "a nestihol vytiahnut od soboty". Pritom je uz pondelok a on stale nevytahuje... 🙂

zuza265
18. sep 2023

@trinityf antikoncepcia nie je 100% ochrana aj ak sa berie tak ako ma a zena je zdrava a neberie nic co by mohlo anti oslabit

zuza265
18. sep 2023

Podla mna nie je dovod sa stresovat. Ak by si nahodou otehotnela, tak teraz este nic necitis🤗 ale ze vobec vobec nic. Pri hk nemas ovulaciu a uz aj ak by nejakou nahodou bola a vyatohli by ste to, tak vajicko este len putuje do maternice a to naozaj necitis

liviaaaa12345
autor
18. sep 2023

@trinityf tabletku za ten polrok som nevynechala ani raz

liviaaaa12345
autor
18. sep 2023

@zuza265 mala som po plodnych dnoch tak dufam

monro
18. sep 2023

@liviaaaa12345 Ked berieš hormonálnu antikoncepciu, nemáš plodné dni. Neovuluješ.

ivik4
18. sep 2023

Akoze na jednu stranu je mi to fakt smiesne ze sa trasies ako ratlik ze otehotnies lebo raz uslo a mas tabletky
Ale na druhu stranu, ja osobne potom co tu vidim a vlastne aj poznam baby ktore aj pri HAK otehotneli a dieta vyslovene nikdy v zivote uz nechcem, tak tiez nejdem do konca, chranim sa ako sa da.Nieje to vtipne ale rozumne.
HAK uzivam hlavne kvoli pleti a keby ujde tak ujde, ved mam tabletky
Netras sa

liviaaaa12345
autor
18. sep 2023

@alexka89 nie nechcem deti😉

h2
18. sep 2023

@chodec15 😂🤣

h2
18. sep 2023

@liviaaaa12345 Keď pol roka poctivo berieš hormonálnu antikoncepciu, tak tvoj styk nebol nechránený. Bol chránený práve tou antikoncepciou. A ešte z jedného omylu by som ťa rada vyviedla. Keď berieš hormonálnu antikoncepciu, nemáš plodné dni. Vôbec ti ďalšie vajíčka nedozrievajú, tento proces je zastavený. Na to slúži hormonálna antikoncepcia. Že sa nemá čo oplodniť.

janai1
18. sep 2023

@liviaaaa12345 ty o com píšeš? Berieš HAK žiadne plodné dni nemáš

trinityf
18. sep 2023

@zuza265 100% ochrana je iba abstinencia. HAK je 99%

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre