Napnutie v podbrušku a občas mi je cez deň zle. Som tehotná?

adriana266
20. júl 2020

Ahojte baby, ja len sa chcem opýtať, ohľadom príznakov tehotenstva. S priateľom mame posledný mesiac či 2 nechránený sex. Radi by sme bábo, ale netlačíme na pilu. Ja som mala MS od 1.7. do 5.7. (cyklus mám vždy 27 resp. 28 dní) a plodné dni mi podľa apky vychádzali od 10.7. do 16.7. a s priateľom sme sex mali 10.7., 12.7. a aj po 18.7.. Posledné dni pociťujem stále take napnutie v podbrušku, bolesti ako pred MS, ale tú mám dostať až 29.7. a taktiež niekedy sa mi cez deň stáva, že mi je zle, napne ma. Mám si spraviť test alebo počkať do MS ? Mala ste už niektora z Vás take príznaky? Ďakujem za rady 😊

miskamichalka
21. júl 2020

@adriana266 tak na test je este urcite skoro. Moje tehu nevyslo podla ovulacie, test mi kvoli tomu ukazal sytu druhu palicku uz 4 dni pred MS, no 8 dni je este vela. S priznakmi ti nepomozem, ja som nemala vobec ziadne, test som si urobila len zo zvedavosti 🙂 no na priznaky mi to pride tiez velmi skoro. Kym sa spermie dostanu k vajicku, to tiez trva, nie je to do hodiny🙂 trva to aj niekolko dni. Skor sa daj do pohody, aj psychickym natlakom si mozes vyvolat falosne priznaky tehu. Najlepsie vyckat do MS a potom urobit test.
Drzim palce

sunny8
21. júl 2020

Netlačíte na pílu ale pamätáš si dátum sexov 😁 podľa mňa ešte skoro na test počkaj kým ti bude meškať 🙂 držím palce

millky
21. júl 2020

@adriana266 na testik určite počkajte 😊 vyzerá to nadejne, ale človek nikdy nevie. Testy zbytočne zničia psychickú pohodu. Berte to tak, že sú to aktuálne zbytočne vyhodené peniaze a nechajte si to tak na deň pred MS, popripade ak bude meškať, urobte si ho až potom.

adriana266
autor
21. júl 2020

Ďakujem pekne za rady. Jasnee počkam kým mi nebude meškať MS a tak spravím test. My ani nechceme tlačiť s priateľom, veď bábo príde vtedy keď ma 😊 Ja len zato, že nikdy ma tak v podbrušku nebolelo (niekedy deň pred MS alebo ani vobec) a čítala som, že ked bolí, že to maternica sa rozťahuje. Tak verím, že sa nám pošťastí 🙏

millky
21. júl 2020

@adriana266 áno, to je pravda, ale ja som sa testom zbytočne iba dozvedela že som mala chemické tehu a to som radšej vedieť nechcela 🥴

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre