Namýšľam si možné tehotenstvo?

2. jan 2023

Ahojte, pred skoro 3 týždňami som mala sex, nespravil sa do mňa ale hneď ako ho vytiahol bol, čiže uniknúť niečo mohlo.. už pár dni na to mi bolo čudne, týždeň po sexe som si urobila test - negatívny. Hneď na to mi prišla menštruácia ale bola iná ako zvykne.Taká strašne slabučká ale bolesti v podbrušku som mala neskutočné. Skončila mi až 7my deň. Predvčerom som mala opäť nechránený sex, lenže tentokrát sa do mňa celý spravil. Stále po sexe som mala slabé krvácanie. Po 36h som užila tabletku po od Ellaone. Dnes to je 10.deň “menštruácie”, ráno som mala zas slabučkú krv ale odvtedy zas nič. Ale to krvácanie ani nezapácha ako menštruácia, pride mi to iné. Stále mám bolesti v podbrušku, od toho prvého sexu sa cítim zvláštne, boli ma stále hlava, brucho, nemám chute do jedla skôr nechutenstvo, nemám chuť jesť, nevracala som ani raz ale mám pocit na zvracanie, furt som unavena, prsia ma nebolia. Možno mi nič nie je, len si to namýšľam lebo sa bojím. Ja som skôr v tomto taká nerozhodná, na jednu stranu by som sa potešila keby som tehotná, ale na druhú keď si všetko zvážim nechala by som tomu ešte čas. Inak priateľ veľmi chce dieťa a všetko by bolo bez problémov z tejto strany. Myslite, že si mám urobiť už zajtra ráno ďalší test alebo je ešte priskoro? Ďakujem za rady❤️

birika
2. jan 2023

ak chcete dieta, k comu tabletka po?

klaudii
2. jan 2023

Tak chceš dieťa alebo nie?!

pribinak
2. jan 2023

Tabletka PO dokáže rozhádzať cely cyklus. Treba si uvedomiť že je to obrovská dávka hormonov

Ujasní si s priateľom vi chcete obaja dieťa, ak nie, začni používať antikoncepciu
Ak chcete, tak načo si dávaš tabletku PO

matkahelka
2. jan 2023

uplna schyzofrenia. dieta chcete, ale ty si das tabletku po. nie, nie si tehotna. ano, namyslas si to. tabletka po je davka hormonov ako pre kona, rozhadze cyklus nie raz aj na mesiace.

autor
2. jan 2023

Chcem dieťa ale to je to, že keď si všetko dám dokopy tak nie teraz. Ale keby sa to náhodou stalo, samozrejme si ho nechám. Tabletku po som si dala len dnes, to nemám určite z toho, pretože mne je takto zvláštne už od toho prvého sexu čiže skoro 3 týždne.

loginexistuje
2. jan 2023

tak chces dieta mas nechraneny sex a das si tabletu PO a pritom ak si najodou tehotna riskujes zdravie toho dietata
radsej si zaobstaraj normalnu antikoncepciu alebo sa teda co je lepsie zdover priatelovi a on pouziva kondom

amiaja
2. jan 2023

V prvom rade si ujasni ci chcete dieta a podla toho sa spravajte. Ked chcete tak nejedz tabletky po. A ked nechcete tak sa chrante. A nie taketo raz ano, raz nie, najprv sa do teba spravi, potom to ides riesit 🤦‍♀️

autor
2. jan 2023

Boli sme hlavne opití, preto sa do mňa spravil lebo my to dieťa chceme ale nie teraz, možno o rok. Váhala som s tou tabletkou, najprv som ju brať nechcela ale potom som si povedala, že to asi bude lepšie skúsiť. Lenže po 36h nemusela zabrať a hlavne mne je takto zvláštne už od toho prvého sexu, čiže neni to hormónmi z tabletky. Ja som sa pýtala na to, či to môže byt tehotenstvo keďže aj to krvácanie bolo ako bolo a na to, či mi to test ukáže po skoro 3 týždňoch. Nepotrebujem súdenie druhých ktorí nepoznajú moje dovody

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kitycat
2. jan 2023

Po 36h si si mohla dat jednu po h.ube a malo by to rovnaky význam.

Fakt skvost co ste porobili..

lucia147852
2. jan 2023

Tak hlavne si treba spraviť test. A nikto nerieši, že teraz nechceš dieťa, ale do kelu keď ho nechcem chranim sa a nejdem na plno a potom do seba pcham tabletky po. 🤦 To čo robíte je strašne nezrelé. Začnite sa správať zodpovedne

autor
2. jan 2023

Práveže my to mávame s ochranou, dva razy za celý čas sme išli bez. Prvýkrát lebo sme nemali po ruke tak som mu verila a druhýkrát sme boli opití a vtedy som neuvažovala racionálne keďže jedna moja pólka dieťa chce a druhá teraz nie. Od toho prvého sexu, čo to nedal do mňa naplno mám pocit, že mám emócie úplne rozhádzané a neviem sama čo chcem. Keď rozmýšľam citmi tak dieťa chcem a keď racionálne tak nie. 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

belllinka
2. jan 2023

Co stale riesis, ze ti je zle od prveho sexu? Si myslis, ze si vtedy otehotnela a citis priznaky?

lavinis
2. jan 2023

Tabletka ti rozhádzala cyklus
Ak by si bola tehotná, to by bol skôr zázrak a to sa týka aj toho prvého styku

autor
2. jan 2023

@lavinis no lenže sme mali sex aj pred tými 3 týždňami čiže z toho som kľudne mohla keďže vtedy som nič neužila🤷🏻‍♀️ a teraz som si tabletku po dala po 36h čiže zabrať to nemuselo..

lavinis
2. jan 2023

Mala si prerušovanú súlož, šanca na dieťa je malá l, hlavne ak si mala potom 7 dní menzes. Ak by si po prvom raze otehotnela, už by si mala také dve čiarky na teste, až by ti oči vypichlo
Takže namiesto zakladania zbytočných tém si si mala spraviť test a vybavene
S ostatnými problémami smer gynekológia

Ak by si otehotnela teraz, nie, príznaky mať ešte nemôžeš, tie začínajú tak v 5. týždni, čiže 3 týždne od oplodnenia, najskôr v 4.tt,

autor
2. jan 2023

@lavinis ďakujem za zmysluplný komentár. Ako vravím nemysli mi to dobre teraz🤷🏻‍♀️ zajtra ráno ešte urobim test a uvidim keďže ten predošlý bol len po týždni od sexu a bol robený večer

domka222
2. jan 2023

3 týždne po sexe a ty už dávno máš príznaky? Máš pravdu, vôbec nevieš čo chceš. Preto sa radšej chráňte ďalej

sandyan
2. jan 2023

Obidvaja, ty aj priatel ste cudni..prepac, naozaj pockajte s dietatom🙄

karolinakk
3. jan 2023

Uvedom si jednu vec, že na dieta nikdy nebudes 100% pripravena. Nikdy si nepovieš že okej teraz je ten správny čas mat dieta.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre