Naliate prsia, hnedastý výtok, tlak v podbrušku

marianna1985
21. jan 2013

Ahojte dievcence,
potrebujem poradit 17.1 stvrtok som mala nechraneny styk a od piatka pocitujem citlive a naliate prsia a od vcera mam hnedasty vytok, bolesti v a tlaky v podrusku ako pri menzese. 5 januara som vysadila Hak, mozem byt v tom ??? Nevie, ale predpokladam ze na test je este skoro? a uzivam femibion 800

saska.t
21. jan 2013

to je velmi skoro, ani Dr.by este nezistil ci si tehu, skor si myslim, ze ti prichadza MS 😉

marianna1985
autor
21. jan 2013

saska.t - ale taketo prejavy som nikdy nemala okrem toho velmi mi beha tlak

figurka1985
21. jan 2013

myslim, ze to bude tym, ze si vysadila antikoncepciu.... nemozes porovnavat, co si mala predtym, lebo telo sa uplne inak sprava, ked nie je dopovane hormonmi.... Vyckaj, a uvidis 🙂

marianna1985
autor
21. jan 2013

ine mi neostava, hoci by som velmi rada bola tehotna, dakuejm vam

julu1984
21. jan 2013

skor si myslim ze dostanes menzes,bud slaby alebo silny.A ak si mala uz tento mesiac tak sa moze stat ze po vysadeni tabletiek sa takto telo docistuje.

luban
21. jan 2013

ja som takto bola tehotna .. hnedasty vytok, tlak v podbrusku a prsia naliate 🙂 a to som so myslela, ze mne sa to nemoze stat. Musi prist menzes 🙂 a prislo tehotenstvo 🙂)))))))))

senson
8. feb 2013

maminky takto mam tlak v podbrusku aj ja už druhy mesiac 😒 od 6.1 som mala svoje dni do 10.1(sice uz mam 2deti ) s manzelom sme mali hned po ukoncení styk samozrejme nechraneni! 16.1 som dostala bolesť ako pri nenzese s vytokom kde som trosku mala zacervenane vlasocnice krvy.Zacali ma boliet prsia zdalo sa mi ze sa mi i zvacsili a do tyzdna ma zacolo pobolievat brucho-tlak v podbrusku s prichodom predcasnej menstruacie o 6dni tlak ustupil. A teraz po 7 dnoch od posldnej menstruacie mam opať tlaky v podbrusku ..mate niektora podobne skusenosti?co to moze byt???

marianna1985
autor
26. feb 2013

Mamky, tak opat sa mi po styku kt bol 14 a 15.2 objavilo spinenie od 21.2, tlaky v podbrusku, naliate prsia, robila som si test rapiclear dnes a vysla mi 1ciarka ☹ ja viem ze telo sa po vysadeni hak sprava vselijak ale ja som ju vysadila v 1/2013, mozu to byt dozvuky este po hak? som s toho na nervy... aj trocha sklamana

marianna1985
autor
26. feb 2013

pre uprenenie ide o hnedaste spinenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre