Naliate prsia a negatívne testy. Môžem byt tehotná?

nattka123
15. máj 2021

Ahojte dievčatá. Prosím o radu som celkom mimo:/ už mam doma syna ktorý bude mat 2 roky. Ale k veci.
Keď mi končili plodne dni,sme s manželom mali nechránený sex. Samozrejme sa mi zdá,že mu ušlo. Nakoľko keď “vytiahol” už striekal. On tvrdí,že si dal pozor ale skôr si myslím,že si to nechce priznať. Ale k veci. Vcera sa mi neskutočne naliali prsia. Take pevne som ich mala naposledy pred tehotenstvom :D tak som si hovorila,že však dostanem menzez tak preto. Spravil som dva testy. Negatívne. Dnes som ráno menzes dostala skôr asi o dva dni. Ale spolu s neskutočnou migrénou a ešte viac naliatymi prsiami. Strašná migréna a mierna triaška. Merala som teplotu a teplomer vyplul 35 •C môžem byt tehotna? Baby pomoc ako zistiť či som,keď mi to ešte test neukáže? Navštíviť gynekológa? Skôr myslím,že to ani on ešte neuvidí. Ďakujem za rady

asia83
15. máj 2021

@nattka123 Ste dospelá osoba, matka. Dostali ste menštruáciu, test je negatívny. Nepíšete, kedy ste mali inkriminovaný pohlavný styk, ale naozaj sa pýtate, či môžete byť tehotná?

mikasz
15. máj 2021

@nattka123 pokial ti test nic neukazal, tak ani gyn nic neuvidi. Kolko je od styku? Ak uz presli 2t tak by si mohla k nemu zbehnut nech ti vezme aspon krv.
Ale ak si dostala ms, nemyslim si, ze budes tehu, ja by som par dni pockala a test zopakovala ked chces mat istotu

nattka123
autor
15. máj 2021

@asia83 ja som pýtala radu,nie poučovanie o tom,či som dospela alebo nie. Pohlavný styk,sme maly cca 2 a pól týždňa spat keď mi končili pôdne dni. Ráno som dostala menštruáciu.

nattka123
autor
15. máj 2021

@mikasz ono to je tak,že keď som cakala prvého syna,mala som menštruáciu aj keď som už tehotna bola. Preto rozmýšľam,že v pondelok zbehnem na krv.

mikasz
15. máj 2021

@nattka123 tak potom ano, ked uz mas taku skusenost. Po 2t uz podla krvi bude vediet ci di tehu ci nie

annie2205
15. máj 2021

@nattka123 Ahoj, píšeš že plodne dni ti končili 2 a pol týždňa späť. Čiže by si teraz bola 17-18 DPO ak dobre rátam a test by už bol jednoznačne pozitívny. Takze podľa mna si na 99% tehotná neni

nattka123
autor
15. máj 2021

@mikasz preto sa pýtam,keďže pri prvom mi odišla posledná menstruacia. A vlastne keď mala prísť ďalšia,som mala nejaký zvláštny pocit. Urobila som test a bol pozitívny. Išla som k lekárovi,ktorý ešte nič nevidel,tak som mala prísť o týždeň a to už pekne videl a už som bola 8tt. Zbehnem teda k lekárovi. Ďakujem 🙂)

nattka123
autor
15. máj 2021

@annie2205 no keďže pri prvom tehotenstve som to mala tak,že som ti robila test bol negatívny. Menstruacia prišla. Pred ďalšou pár dni som urobila test a bol pozitívny a nakoniec lekár potvrdil o týždeň už 8tt.

anjelicek26
15. máj 2021

Ak mas menstruaciu a negativne testy, tak nad tym moc nespekuluj... prsia su taky symptom ako podme na jahody, mna bolia prsia uz 2-3 dni po ovulacii az do dalsej menstruacie hrozne, hormonalna nerovnovaha ako vysita... tehotna nie som, ani nebudem, kedze mam vlozenu spiralu...

asia83
15. máj 2021

@nattka123 Tak a? Dostali ste menštruáciu, a vy sa pýtate, či ste tehotná? Tu je každá rada smiešna. Keď vás nikto z okolia nepoučil, musí to niekto urobiť. 😉

nattka123
autor
16. máj 2021

@asia83 milujem take múdre ženy 🤦🏽‍♀️ Milá pani,pri prvom tehotenstve som mala normálne menštruáciu aj keď som už tehotna bola ;) myslím,že som si vtedy bol viac než istá,že tehotna urcite byt nemôžem,keďže mám menštruáciu 🙂 a teraz tu behá skoro dvojročný chlapec 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre