Najspoľahlivejšie tehotenské testy

4. máj 2023

Ktorá značka testov je spoľahlivá a zároveň má veľa farbiva?
Čaká ma čoskoro KET, potrebujem pri prvom náznaku // nasadiť liečbu ihneď - prosím odporučte čím testovať.
Ďakujem

vela02
4. máj 2023

Livsane alebo dr.max.

mysiacik28
4. máj 2023

Mamatest
Ten mi uz ukazal ciarku a livsane uplne snehobiele. Ale ja si myslim, ze je to individualne trosku. Na tvojom mieste by som nakupila viac znaciek a tak testovala 🙂 a ano, aj pepino. Ten mi taktiez ukazal velmi skoro ciarku. A zaroven ked som tehotna nebola tak bol snehobiely. Drzim palce

autor
5. máj 2023

Ďakujem, mám pár vkladov za sebou a a aj biochemických tehotenstiev, potratov a pod … mám pozitívnu skúsenosti s testami Mamatest, sluníčko, pepino testovala som aj intime testami ale tie tmavli oproti mamatesty pomalšie a ukázali aj čiarku neskôr.
Ďakujem za rady, asi zostanem verná mamatestom, sluníčku a asi aj pepino - ten mi ukázal naozaj skoro a ak tam nič nebolo testy boli snehobiele.

andie2810
5. máj 2023

Za mňa rapiclear alebo teda baby top test... oveľa silnejšie čiarky z toho osteho moču než livsane...
na rapi som už mala testovaciu silnejšiu než kontrolnu, zatial čo livsane nemal ani rovnako silnu

bejka90
5. máj 2023

Top test mne ukazal rovnako skoro ako pepino 🙂 a ten slunicko len z pocutia

lienkka1999
5. máj 2023

Pepino podľa mna dost duchuje a tehotná som nebola, takze tým testom už vôbec neverím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre