Najskôr pozitívny, potom negatívny test

karinnnn
6. feb 2022

Dobrý deň vedely by ste mi poradíť. Piatok som si robila test mamatest. A višlo mi tam že jedna silná a jedna slabucka ale potom som si povedala ze spravím ráno ešte a som urobila ale už bol negatívny mate niektorá skúsenosť. Za každú radu dakujem vpred neviem čo si mám. Misliet.

karinnnn
autor
6. feb 2022

@karinnnn neviem či sa mám tešit. Keďže jeden pozitívni a druhy nie

dada153
6. feb 2022

@karinnnn ja som mala presne tu istu situaciu. Najprv som sa tesila ze som tehotna a potom o 4dni prislo aj krvacanie a na pohotovosti mi povedali ze mam ms. A to som mala 4pozit testy. Tiez by som chcela vediet ako je to mozne.

karinnnn
autor
6. feb 2022

@dada153 no dost blbé keď ze 4 pozitívne ja som zase mala len jeden pozitívni a druhy nie a snažím sa z manželom už dosť dlho o babetko ale neviem ci je tento test pozitívni alebo len duch

dada153
6. feb 2022

@karinnnn tak na ducha to nevyzera. Asi bude najlepsie ist na gyndu a opytat sa. Ale drzim palce nech sa Vam podari.

monka105
6. feb 2022

@karinnnn máme, nebola som tehotná a to mi vyšli takéto koľajnice. 😄 Ja mám žiaľ s mamatestami najhoršiu skúsenosť.

petamich
6. feb 2022

mohlo to byt napr. biochemicke tehotenstvo, ktore je relativne caste - vajicko sa oplodnilo ale nedostatocne uhniezdilo a odislo spolu s menstruaciou, ktora zvycajne par dni meska a potom normalne pride 🤷‍♀️ skus este jeden test o 2-3 dni a uvidis - menstruacia ti uz meska?

petamich
6. feb 2022

@dada153 biochemicke tehotenstvo, relativne bezna vec

janetinka27
7. feb 2022

@karinnnn robila som si vela testov v zivote, ale nikdy som nemala falosne pozitivny test. kolko hodin/dni ubehlo medzi tymi dvoma testami? mozno ten druhy bol menej citlivy a tehotenstvo este nezachytil.
ja som mala pozitivny tehotensky test len vtedy, ked som si pichala pregnyl alebo ovitrelle (vtedy su na teste duchovia) - neberies nieco podobne?

dada153
7. feb 2022

@petamich ja som o biochemickom tehotenstve nepocula ale vdaka vasmu komentaru uz som si to nastudovala. Ďakujem ze ste odpovdali 🙂 som rada ze to mam vyjasnene 🙂 🙂 ☺️☺️☺️☺️

petamich
7. feb 2022

@dada153 ani ja som o nom netusila, kym som nemala osobnu skusenost, zial :( vela z nas veru taku skusenost ma nanestastie

karinnnn
autor
8. feb 2022

@janetinka27 nie nepoužívam nič. Žiadne lieky len som si zase som si urobila včera test a nič mi neukázalo inak ďakujem za odpoveď

karinnnn
autor
8. feb 2022

@karinnnn ale nechápem jeden pozitívny a druhy nie 😁

zuzkamrkva21
22. feb 2024

@karinnnn dobrý deň, ako ste dopadla? Mám teraz podobnú situáciu a neviem čo si myslieť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre