Najskôr pozitívny, potom negatívny test

18. dec 2020

Ahojte mala by som otázočku....
Meškala mi MS 8 dni na 9 den ráno som "dostala" ALEEE bola velmi slaba skôr špinenie a sem tam ružova krv ale málo aj to som mala len 2 dni potom špinenie 2 dni pred MS som nemala žiadne príznaky ale ako mi došli neznesitelne ma začali boliet prsia hlava návali tepla bušenie srdca ako pred ms a na 4den som si ráno spravila test GS Mamatest a višiel mi // potom na druhy den po obede negat....
a do teraz mám pocit ako keby som mala dostat a na 5 den ma začalo pobolievat podbrusko ale len večer to začne ked si idem lahnut a prsia mám velmi citlivé som objednana ale až na 30 dec skôr sa nedalo ....
tehotenstvo takže asi nebuďe ..... keďže som čítala Mamatest duchuje
Len sa citim ako keby pred MS

limetka69
18. dec 2020

Ahoj. Mamatest mi stale ukazal 2 ciarky, aj ked som tehotna nebola. Ked som otehotnela, prve 3 mesiace som mala pocit akoby som to mala dostat, akurat mi bolo k tomu este zle, ale boleli ma kozy, podbrusko... Takze nic nie je stratene. Este podotknem, ze tak som chcela byt tehotna, ze som sa kazdy mesiac tehotna citila. A ked som otehotnela, po tom ako sme sa prestali snazit, sla som po vyvolavacku (po MA) mi gynekolog povedal, ze som v tom. A mna to ani nenapadlo, ziadne priznaky, len to, ze nedosla mrcha, co ma gyndos varoval, ze po potrate nemusi dojst. 🙂

autor
18. dec 2020

@limetka69 ale ja som sa az tak moc nesustredila na tehotenstvo ani sme sa tak nesnazili ale 3x som si spravila iny test a mic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre