Najskôr pozitívne tehotenské testy, neskôr negatívne

nikkkyyyy25
19. júl 2024

Ahojte, 16.7.2024 som si robila tehotenské testy papierikove značky pepino, urobila som si 3 a všetky boli jasne pozitívne, nevydržala som sa šla som si kúpiť digitálny test clear blue, ten ktorý ukáže aj týždne ukázal mi plusko a 1-2 týždeň. Včera (18.6) som si urobila tiež pepino papierikovy a bol negatívny. Dnes 19.7.2024 som si urobila papierikovy test tej istej značky a je zasa negatívny.. máte prosim niekto s týmto skúsenosť ? Nechápem čo sa deje.. podľa apky by som mala byt 3+4 tt.
Ďakujem za každú jednu odpoved 🫶🏻

janai1
19. júl 2024

@nikkkyyyy25 pravdepodobne biochemické

nikkkyyyy25
autor
19. júl 2024

@janai1 ach veľmi dúfam že nie.. už som sa začala tešiť.. dr ma objednal až na 19.8.. tak uvidíme skúsim o pár dni ešte digitálny snáď ukáže plusko

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikkkyyyy25
autor
19. júl 2024

@monsterablue je možné že by hcg tak rýchlo kleslo v tele ?

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikkkyyyy25
autor
23. júl 2024

@monsterablue tak robila som si digitálny clear blue a opäť pozitívny, ako je to možné že CB ktorý je menej citlivý na hcg to zachytí ale paličkové ktoré sú citlivejšie nič.. vôbec to nechápem

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikkkyyyy25
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikkkyyyy25
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikkkyyyy25
autor
23. júl 2024

@monsterablue no minimálne teda blednú asi.. pre mňa neviditeľne a pokiaľ čiarku nevidím bez toho aby som musela hľadať, pre mňa je test negatívny.. neviem čo sa deje..

nikkkyyyy25
autor
23. júl 2024

@monsterablue 30.6 sme mali nechránený sex, asi 2 hodiny na to som dostala menzes, absolútne by som nečakala že by som z toho mohla zostať tehotná čiže ja vlastne ani netuším ako si to mám rátať 🙈 možno že len skoro testujem.. prvý krát v živote riešim tehotenstvo čiže absolútne sa nevyznám

30katrusa40
23. júl 2024

@nikkkyyyy25 menštruácia ti mešká ? Alebo prečo si robila testy ? Testy je najlepšie robiť z ranného moču. Skús inú značku testov ako si mala tie negatívne.

nikkkyyyy25
autor
23. júl 2024

@30katrusa40 nemešká, o pár dni by podľa správnosti mala doraziť.. no robila som si test lebo mi bolo cudne, točenie hlavy bolesť pŕs atd a potom som sa Dočítala že sú prípady kedy žena otehotnela aj počas menzesu tak že reku skúsim no a boli pozitívne

nikkkyyyy25
autor
23. júl 2024

@30katrusa40 tie pozitívne palickove na fotke su z poobedia a ten prvy digitálny z večera, ten ďalší digitálny je z ranného mocu

30katrusa40
23. júl 2024

@nikkkyyyy25 nechaj testovanie zatiaľ tak. Uvidíš či príde ms. A keď budeš robiť test skús radšej z ranného moču . Vtedy je najväčšia koncentrácia hcg.

nikkkyyyy25
autor
23. júl 2024

@30katrusa40 hej necham to tak lebo sa v tom len zamotávam 🙈 rozmýšľala som te behnem zajtra na krv k dr. keďže na prvé vyšetrenie ma objednal až takmer o mesiac

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikkkyyyy25
autor
23. júl 2024

@monsterablue prečo nič hovoriace ? Veď test ako test akurát tento ukazuje výsledok digitálne

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre