Najskôr pozitívne, potom negatívne testy. Som tehotná?

lasenkajani
15. jan 2022

Zdravím všetkých včera som si spravila tehotenský test a boly 4 všetky boly. Pozivne dnes som robyla 3 všetky negatívne mate stým skúsenosti už som stoho na hlavu neviem co si mam misliet menštruáciu čakám 21 januára pridávam aj foto testov

dskjhfdlkdjhl
15. jan 2022

@lasenkajani Bud rada, ze si nebola na teste zo slovenciny.🙉

lasenkajani
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lasenkajani
autor
15. jan 2022

@dskjhfdlkdjhl prepáčte ale chcela som sa iba poradiť a prvú odpoveď som dostala ohľadom písma viem že tam mám chyby ospravedlňujem sa

lasenkajani
autor
15. jan 2022

@dskjhfdlkdjhl a čo ste mislela stým smalikom opice

jjanulienka
15. jan 2022

Mohlo ísť o biochemické tehotenstvo

lasenkajani
autor
15. jan 2022

@jjanulienka a to je čo prosím vás

jjanulienka
15. jan 2022

@lasenkajani Google vieš používať?

lasenkajani
autor
15. jan 2022

@jjanulienka jasne už to čítam ďakujem za odpoveď

jjanulienka
15. jan 2022

Myslím, že by to mohlo byt ono ja som mala to iste.... najprv pozitívne ale slabé čiarky, nakoniec žiadne a ms prišla 🤷🏽‍♀️

lasenkajani
autor
15. jan 2022

@jjanulienka včera 4 testy boly pozitívne a dnes 3 negatívne

selena_luna
15. jan 2022

@lasenkajani no ak ma prist menstruacia 21 januara tak na pozitivny test je to skoro... nebol to nahodou ovulacny test? Mozete sem odfotit krabicku? Obcas to zeny myli, omylom vezmu ovulacne namiesto tehotenskych.

lasenkajani
autor
15. jan 2022
lasenkajani
autor
15. jan 2022

@selena_luna robila som aj iný včera a tiež mi ukázal slabo pozitívny

selena_luna
15. jan 2022

@lasenkajani tieto boli negativne hej? A tie co ste si robila vcera a boli pozitivne to su tieto ci ine? Odfote aj ten iny

lasenkajani
autor
15. jan 2022

@selena_luna negatívne tieto dnes

selena_luna
15. jan 2022

@lasenkajani a tieto boli aj pozitivne?

lasenkajani
autor
15. jan 2022

@selena_luna včera tieto pozitívne

lasenkajani
autor
15. jan 2022

@selena_luna jeden dnes slabulinko ukázal a 2 vôbec nič iba jednu silnú

lasenkajani
autor
15. jan 2022

@lasenkajani tieto boly včera

selena_luna
15. jan 2022

@lasenkajani hm... no to som jelen. Moze byt aj vadna sarza, ale zaujimave ze preukazali pozitivitu tak skoro a hned negativne... ved hcg v pripade biochemickeho tehotenstva neklesne tak rychlo...No najlepsie urobite ak pockate este par dni a urobite si testy pocas ocakavanej menstruacie. A uvidite ci su opat pozitivne alebo opat negativne. Zial len cakat. Alebo este existuju digitalne vcasne testy napr. Clearblue ale takto daleko pred menstruaciou este nemusia byt priekazne.

lasenkajani
autor
15. jan 2022

@selena_luna aj tento mam slabo druhu

selena_luna
15. jan 2022

@lasenkajani ak su slabe ciarky tak skuste urobit testy o 2 dni ci ciarka silnie

lasenkajani
autor
15. jan 2022

@selena_luna ďakujem. Veľmi pekne za rady😍😍😍

patus_2
15. jan 2022

@lasenkajani ono ide aj o to, akú citlivosť majú tie testy. Citlivosť znamená, akú koncentráciu HCG dokážu v noci zachytiť. Je uvedená v pribalovom letáčiky Čím nižšie číslo, tým väčšia cistlivost. Čiže test s citlivosťou 10 mIU/ml, zachytí tehotenstvo skôr ako test s 25mIU/ml.
Takže sa pozrite na krabičku tých prvých testov, či nemali väčšiu citlivosť a preto už vyšli pozitívne 🙂

lasenkajani
autor
15. jan 2022

@patus_2 robila som už aj ten digitálny test a ukazal negatívny tak počkám do toho 21 januára či dostanem. Menštruáciu

pupava36
16. jan 2022

Testy sa vzdy robia az v tedy ked tyzden meska menzes. Skor je to uplne zbytocne lebo ukazuje hluposti kazdy test.

krandy
16. jan 2022

Ahojte žienky. Chcem sa vas opýtať na nazor včera som si robila test a po pár minútach vyšiel takto vid foto vidim tam jemnú čiarku ale po úplnom zaschnutí zmyzla teda nevidim ju tam. Mal niekto podobne? Ms ešte nemam som 15m po porode tak podla dni a ms sa neviem riadiť ďakujem za každú radu 😊

selena_luna
16. jan 2022

@krandy mohol to byt len viditelnejsi kanalik nie pozitivita. Zaklad je opat vyskusat o par dni ci ciarka bude opat a silnejsia

krandy
16. jan 2022

@selena_luna skúsim o pár dní uvidíme 🙂 ja len ze zatiaľ som sa moc netretla osobne ze by mi ukazoval kanalik nejaký test🙂ale môže byť uvidíme

ailiba
16. jan 2022

@lasenkajani základ je testovať vždy s rovnakou značkou testov a v ten istý čas. Inak to môže hodne skreslovat. Tie prve už ukazovali pomerne silnú čiarku a nezdá sa mi, že by hneď na druhý deň čiarka zmizla... Skus ešte raz otestovať zajtra pred obedom... A ďalší deň opäť. Možno je problém v tom, že ms ti ma prísť až za vyše týždeň, tak je ešte veľmi skoro na testovanie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre