Náhle vynechanie pravidelného menzesu počas dojčenia

monika4991
26. aug 2017

Ahojte po roku od pôrodu som dostala prvý krát menzes. Chodil pravidelne asi tri mesiace a teraz štvrtý mesiac neprišiel. Ale od kedy som ho mala dostať ma stále boli podbruško už tretí-stvrty deň nonstop. Stalo sa niekomu niečo podobné? Tehotenské testy som si robila dva a vyšli negatívne. Vôbec neviem co si mam myslieť. Ďakujem za každý dotaz

monicm
26. aug 2017

@monika4991 Aj ja som to mala. Vraj je to bežné. Mala som práve prehliadku, tak sme sa o tom bavili. Ale zas ak máš nejaké pochybnosti,tak radšej zbehni k dr.

monika4991
autor
26. aug 2017

@monicm veľmi si ma potešila. Dúfam že to bude OK. Chceme druhé babo ale ešte by som tomu dala chvíľu čas 🙂 a tak dobre rozumiem, tiež si kojila vtedy áno?

engie2
26. aug 2017

@monika4991 po 8 mesiacoch kojenia mi prisla MS. Bola pravidelna tri mesiace. Potom zrazu neprisla dva mesiace.. potom prisla a potom uz nie, ale to uz sme cakali nasu cerstvo narodenu babulku 🙂 Vsetko je mozne, takze ziadne starosti. Test by ti tehotenstvo ukazala. Tie hormony stale nie su ustalene kedze kojis, takze to je tym.

monika4991
autor
26. aug 2017

@engie2 ďakujem 🙂 v pondelok asi zájdem pre istotu ku Gyn nech mam srdiečko v kľude. Ale upokojili ste ma.

monika4991
autor
30. aug 2017

@monicm
@engie2 baby no tak som bola u Gyn. Povedala mi ze to môže byť aj kojenim ale ze sa jej skôr zdá že som tehotná. To som bola v ten pondelok a dnes som bola zase ze ma boli stále to podbrusko. Miestami sa cítim ako keby mi až tvrdlo no nič príjemné. A ze to ma môže bolieť lebo sa mi rozsahu je maternica. Keď som prišla domov mi to nedalo a spravila som si zase test a vyšiel negatívne! Ja už fakt neviem co si mam myslieť... Zajtra chcem ísť na Sono ja už neviem

lolo1110
30. aug 2017

Ahoj ja mám štyri deti a každé som kojila a pri každom do roka som nedostavala po roku som dostala a znovu som bola tehotná radcej zajdi ku gynekologovi😉

monika4991
autor
30. aug 2017

@lolo1110 ale ved som bola... Myslí si ze som ale nepovedala to na 100% ale dnes som si zase robila test a ten mi ukázal negatívne. A to podbruško ma. Boli a boli

tami2014
30. aug 2017

@monika4991 mne sa stalo presne to iste. Brucho ma bolelo, aj vytok som mala. Nakoniec som menzes dostala po dvoch tyzdnoch meskania. Som zvedava, ako to bude dalej. Ale ze vraj pocas kojenia je v tomto smere normalne vsetko. 🙂

monika4991
autor
30. aug 2017

@tami2014 výtok akože krv alebo také niečo? Som nervózna ale na Sone snáď bude vidieť ci som alebo nie...

monicm
31. aug 2017

@monika4991 K tvojej prvej otázke, áno, ja som vtedy kojila. No a bola si na tom sone? Ako si dopadla? Ja keď som bola prvýkrát tehu, tak som išla k dr. a samozrejme skoro. Vtedy mi dr. povedal, že začiatok menštruácie a tehu sú často identické, teda, čo sa týka toho, ako vyzerá maternica na sono a pod. Uvidíš, čo ti povie dr. Ale nezávidím tento chaos a stres.

monika4991
autor
31. aug 2017

Dnes jej mam zavolať, lístok na Sono už mám doma. Dnes by som chcela ísť. Ved na Sone musia vidieť ci sa. Niečo deje vnútri alebo nie..aby som vedela na com som. Dnes som si zase urobila test a mam negat

monika4991
autor
31. aug 2017

@monicm Dnes jej mam zavolať, lístok na Sono už mám doma. Dnes by som chcela ísť. Ved na Sone musia vidieť ci sa. Niečo deje vnútri alebo nie..aby som vedela na com som. Dnes som si zase urobila test a mam negat

monicm
31. aug 2017

@monika4991 No ako som písala. Na sone začiatok tehu a menštruácie vyzerá rovnako. Mne vtedy dr. povedal, že buď som tehotná, alebo príde menštruácia. Ale tak uvidíš a potom aj vedieť.

monika4991
autor
31. aug 2017

@monicm jaj no paráda... Ja som myslela ze keď ťa pozerá doktorka...

lolo1110
31. aug 2017

Ahojte baby tak to je pravda že počas kojenia je všeličo možné tak tehotná niesi ale treba ASI VYŠETRENIE

monika4991
autor
31. aug 2017

@lolo1110 jaj však u Gyn som už bola. Sono mi treba len ze mam ísť až bud. Týždeň...

tami2014
31. aug 2017

@monika4991 Nie krv, take tmave spinenie.
Mna teraz po dvoch tyzdnoch boli zase brucho ako na menzes, uvidim co z toho bude.

monika4991
autor
1. sep 2017

@tami2014 ach no ja stale ten MS nemam ... uz som taka nervozna

tami2014
1. sep 2017

@monika4991 A co dalsi test? Keby si si spravila.

monika4991
autor
1. sep 2017

@tami2014 dnes som si robila poobede zase negat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre