Nafúknuté brucho a možné tehotenstvo

mery97
13. feb 2021

Ahojte, hneď idem napísať že jedno bábo už mám 😊 len mám taký problém že 23.1. mi skončila menštruácia. 25.1. som mala nechránený pohlavný styk a taktiež dva dni potom. No pár dní už mám takéto brucho ( je mi jasné že to si tehotenstvo nebude) ale tak chcem sa opýtať či je možné že ho mám takto nafúknuté keď nikdy predtým sa mi to nestalo 😊 No bývam unavená, mám zvýšenú teplotu ale nemyslím že som. MS mi má prísť za 5 dní. Potom urobím test. Len ma trápi to brucho lebo je tvrdé, dnes som mala ružový výtok a nikdy som nemala problém s nafukovanim 🤷🏻‍♀️

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubuzu
13. feb 2021

Asi tuzis po babo,vsak? Drzim palce. Kazdy to ma inak.Ale taketo brusko z tehotenstva pride az vacsinou neskor. Realne sa ti nema preco zvacsovat hned po oplodneni. To neznamena,ze nemoze byt tehotna.Prosto si sa zacala viac pozorovat,robi to skoro kazda,ked tuzi po dietati.

mery97
autor
13. feb 2021

@bubuzu ďakujem za odpoveď ale to viem že nie 😊 ja som to myslela skôr tak či nafukovanie tiež môže byť príznak keďže naozaj nikdy, stravu som nemenila, pohybu popri jednom mám až až 😊 a mala som vždy ploche a zrazu toto 😅 a skôr je to neplánovane 🥰 ale toto sa nedalo nevšimnúť 🤭 uvidím no testy sú na ceste 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre