Na tehotenskom teste sa ukázala druhá čiarka po nejakom čase

nikola1310
3. jún 2020

Ahojte baby
Moj príbeh je že nemôžem mat dieťa prirodzene lebo mam nepriechodné vajcovody a PCO
Takze pred rokom som podstúpila umelé oplodnenie dnes má moj syn 5 mesiacov
No lenže prvú menštruáciu som dostala po troch mésiacoch od pôrodu potom druhu po 36 dňoch
No lenže dnes mi mešká 12dni
Včera som si robila test vyšiel negatívne no keď som dnes išla vyhodiť smeti na teste bola druha čiarka
Čo si o tom myslite je tu niekto taký s podobným príbehom ?

daniela2227
3. jún 2020

@nikola1310 zopakuj test ..Ale zdá sa že je tam ciarka

s_a
3. jún 2020

Ja som tiež kontrolovala par minut test a nič a asi po hodine mi to nedalo a ešte raz sa pozrela a bola tam slabucka ciarka a za par dni zosilnela 🙂

kakawah
3. jún 2020

Pravdepodobne falosny test. Ciarka by sa mala objaviť do tolkych minut ako je v navode napisane. Ja som mala v jednom balení dva testy a obidva falosne. Čiarka sa objavil po niekoľkých hodinach. Nakoniec gynekológ tehu nepotvrdil.

nikola1310
autor
3. jún 2020

@kakawah no uvidíme každopádne otestujem

brausa
3. jún 2020

S tímhle testem nemám zkusenosti, ale u klasických papirkovych se vysledek musi odecist zhruba po tom case, co je v navode. Jak se to necha dyl, obzvlast pres noc, slaba carka se vzdycky objevi, takze to vyjde falesne pozitivni.

nini1010
3. jún 2020

Podla mna je pozitivny.Mne pri dcerke nabehla ciarka az po case napisanom na krabicke a az ked bol uz zahodeny v kosi.Dodnes netusim aka sila mi to posepla aby som sa do toho kosa sla predsa len este raz pozriet 🤷‍♀️😊

kakawah
3. jún 2020

@nini1010 ano moze sa to stat. Aj ja som si myslela, ze ked oba testy vysli pozitív, tak to tehotenstvo môže byt. Ale radšej som zašla na gyndu.

lindusss2016
3. jún 2020

Aj ja som mala.taku neskoru ciarku a uz ma 2,5 roka. Takzr moze a nemusi to byt tehotenstvo.

kiki68
3. jún 2020

Ja som mala ciarku po limite cca 4 minuty a nebola som tehu. Je to uz davno. Alebo aj keby, tak z toho nic nebolo.

danjeliiik
3. jún 2020

Mne sa stalo toto 2x,a mam dve deti 😉

zuzankkaa1
3. jún 2020

@nikola1310 ja som mala cisty test a po hodinách som ho vytiahla z kosa že sa ešte raz pozriem a bola tam druhá slabá čiarka. Dnes ma dcéra 9 rokov 🥰

zuzankkaa1
3. jún 2020

@nikola1310 a inak,my tiež po IUI sme boli,že nemôžeme mať deti. Čiže dcéru máme prvú po IUI a druhú do roka po nej. Lebo nam tvrdili že deti mať nebudeme 😊

nikola1310
autor
4. jún 2020

@zuzankkaa1 takze sk sa to podarí začnem veriť na zázraky 🥰

zuzankkaa1
4. jún 2020

@nikola1310 urobila si dnes rano test?

nikola1310
autor
4. jún 2020

@zuzankkaa1 ešte nie až zajtra ráno otestujem 🙂

ewii26
5. jún 2020

Aj mne sa stalo 2x, že na teste som uvidela ducha až na druhý deň po urobení testu. Pár dní nato som urobila ďalší a slabá čiarka bola hneď vidno. Jeden synček už má skoro 4 roky, ďalší sa nám narodi v auguste 🙂 inak o obidvoch tehotenstvach som sa takto dozvedela zhruba v tom 4-5tt.

nikola1310
autor
5. jún 2020

@zuzankkaa1 tak bohužiaľ dnes vyšiel negatívne

zuzankkaa1
5. jún 2020

@nikola1310 to nevadí.... užívaj si ešte malého,a som si na 100% istá že to pride ešte raz...🤞💜

nikola1310
autor
5. jún 2020

@zuzankkaa1 no tak určite bude ďalšie babo
Ešte mame 3 zamrazené 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre