Na sone nič nebolo vidieť

1. apr 2022

Ahojte. Mam pozitivne testy od 10 dpo a dnes mam 3 den meskania a mam tam poriadne kolajnice. dnes som sa vybrala k lekarovi ale som trocha smutna lebo na sone nic nevidek este..ani len dutinku a mam sa vratit o tyzden. je to podla vas ok alebo by sa to uz malo dat vidiet? trocha som z toho smutna..cakala som ze aspon pidi dutinku budem vidiet

helus888
1. apr 2022

Ahoj no niečo by tam už malo byť. Aspoň gestačny vak . Zväčšená sliznica. Krv na hormón hcg ti nebral ?

autor
1. apr 2022

@helus888 sliznicu mam zvacsenu ale nebral mi krv..

nika_val
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
helus888
1. apr 2022

No zaujímavé. Bud teda počkaj alebo si daj vziať krv a na vlastne náklady do labaku

helus888
1. apr 2022

@nika_val hej to áno ale zvykne sa aspoň krv brat nie ?

hipuska
1. apr 2022

Treba čakať, je skoro. Moja dr by ťa ani nevysetrila. Takto to ani nijako nevieš ovplyvniť. Len proste čakať. Zamestnaj si mysel niečim.inym

nika_val
1. apr 2022

@helus888 mne nebrala ani raz.. bola som dokopy na 3 vyšetreniach a potom to bohužial skončilo potratom
Ale áno mala by sa brať..len je to na doktorovi ako sa rozhodne. Ja som sa aj pytala či mi nezoberie ale odbila ma vetou že v prvom trimestri mi ešte tolko krvy poberú.. Ja keď som bola prvy krat u dr na ten 14den meškania (test tiež kolajnice) tak mi ani nepovedala že gratulujem ste tehotná iba že zatial je to iba vak.. až neskor sa objavil plod

helus888
1. apr 2022

@nika_val aha no ja mam inú skusonost možno je to preto ze som sa dlho snažila a doktorka to vedela . Prišla som s pozitívnym testom co 3 dní mi meškali a hneď krv sono .A na Sone gestacny vak aj plod len taka bodka ale potvrdila tehotenstvo . Ale to je asi o každom lekárovi no

blabla22
1. apr 2022

moja dr. vysetruje napriklad najskor az v osmom tyzdni, presne aby sa vyhla takymto stresom, moze to by ok, nemusi, takto skoro nikto nevie..ale to cakanie je tiez celkom hardcore..

rachel36a
1. apr 2022

Bolw si strasne skoro..este nema co vidiet

nika_val
1. apr 2022

@helus888 ja som celkovo nebola spokojná s prístupom mojej dr, aj som od nej odišla
Ale autorka nech sa nestresuje, a nabuduce nech si vypýta aby jej zobrali krv 🙂

cimage
1. apr 2022

Ja som bola v 9tt a to dr na mna pozerala, ze kde som bola doteraz. Ale pri starsej som isla hned v 5-6tt a nic nebolo vidiet, tak som musela dojst o tyzden a ♥️ pekne bilo.

dada0902
1. apr 2022

Ja tiež keď som volala doktorke ze mi vyšiel pozitívni test tak mi dala dátum kedy prísť a bol to nejak 10 týždeň asik si bola skoro preto ti to nepotvrdil hlavne bud v kľude veľa zdravia

deti95060810
1. apr 2022

@blabla22 tiež nechápem tieto žienky čo chodia tak skoro ku gyn. - potom sú nešťastné že nebilo ešte srdiečko... v 88tt by to už bolo omnoho lepšie.

ludka321
1. apr 2022

Ja som tiež dnes bola posledná ms 19.2 ale mam posunutu ovulaciu asi o 4 dni🤷‍♀️ minulého roku zadržaný potrat tak som chcela ísť k dr zavčasu.
Hcg 1800 a na sone nič nevidieť len zväčšená sliznica, tehotenstvo je len nevieme kde ,podľa neho mimo maternice mam len cystu ,ďalšia kontrola v pondelok ,snáď sa na mňa usmeje šťastie.

patus_2
1. apr 2022

Je to veľmi veľmi skoro, aby bolo niečo vidieť. Tak isto aj prístroje majú niektorí lekári slabšie, nezachytia všetko. Takže len kľud, počkaj týždeň aj keď je možné, že aj o týždeň bude ešte skoro.

sapetka
1. apr 2022

Krv by ti mal zobrat ako prve ked prides tak skoro s pozit testom.. jednak moze zistit aj ci sa nejedna o mimomaternicove. A neboj sa od 6-7tt nieco vidno plus aj srdiecko okolo 7tt

83lenka83
1. apr 2022

Bola som keď mi meškala ms týždeň ale to len preto, že som mala velkebolesti zo spodu a myslela som, ze ide o mimomaternicove. Na utz nic nebolo vidieť iba zvacšenu maternicu, mala som zapal močaku a po týždni som prišla na kontrolu a bolo vidiet vačok, nič iné a srdiecko bolo až v 9tt

adelleli
17. dec 2023

@ludka321 ahoj, ako si dopadla? Je to síce starý príspevok...
Ja mám presne takéto hodnoty ako si mala Ty, hcG 1819, plod nikde..ani v maternici ani mimo zatiaľ...doktor, že na 99% to bude mimomaternicove

ludka321
19. dec 2023

@adelleli ahoj, potratila som aj druhý krát, o 2 mesiace nato som zas otehotnela a mala som zas tie isté hodnoty a dnes už mám doma 10mrsacnu dcérku ❤️ takže 3 krát ten istý scenár ale na 3 krát to vyšlo, mam neskôr ovulaciu🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre