Na prvom teste dve čiarky, na druhom jedna

karmenka123
11. apr 2022

Dobrý deň chcem sa vás spýtať. Včera som si robila test. Prvý kde sú 2 čiarky. A dnes ráno som si robila druhý a už je tam len jedna čiarka. Ako mam tomu chápať. Som zúfalá. Smutná Stoho. Ze nebiem co sa deje. Myslela som si ze na druhý deň ukáže 2 čiarky. A ukázalo iba jednu. Viete mi o tom niečo povedať. Alebo si nemám dávať nádeje ze som tehotná.?

petamich
11. apr 2022

skus o dva dni a uvidis - bud bol len moc menej koncentrovany a ciarka bude o dva dni tmavsia alebo zial to bolo biochemicke = vajicko sa oplodnilo ale neuchytilo, kolko dni ti meska menstruacia?

karmenka123
autor
11. apr 2022

@petamich nemeská, zatiaľ mam len dostať menštruáciu 25.aprila.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
11. apr 2022

@karmenka123 no tak uvidis, skus o 2-3 dni a aj to je jeden z dovodov preco sa odporuca testovat neskor, kedze tie biochemicke tehotenstva su celkom caste a castokrat o nich ani nevieme, kedze vela zien netestuje skor ako v den meskania MS

stary_ujco
11. apr 2022

Pozitivny test 16 dni pred terminom? Musel to byť vadny test. A navyse to fakt hrotis zbytocne skoro...

karmenka123
autor
11. apr 2022

@viestta ja nestresujem lenže bábo chcem

blondiee83
11. apr 2022

Mas dostat menzes o dva tyzdne? cize momentalne, ak mas bezny cyklus, mas plodne dni. cize tehotna nemozes byt ani nahodou. Skus si nieco precitat o mestruacnom cykle a ako funguje tvoje telo...mozno sa k babu skor dopracujes 🙂

kristina350
11. apr 2022

@karmenka123 ak babo veľmi chceš ostaň v kľude ešte máš čas na test . Nikto ti nepovie že či si alebo nie takto skoro. Daj sa do pohody a počkaj ešte potom urob test.

petamich
11. apr 2022

@blondiee83 jemine to som si ani neuvedomila 😂 tak to bude asi fakt chybny test

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janetinka27
11. apr 2022

@karmenka123 nepytala si sa uz na to dnes nahodou? 14 dni pred ms mas teraz mozno len ovulaciu. alebo mozes byt tehotna z predosleho cyklu. skus iny test,mozno ten prvy bol zly

veva111
11. apr 2022

Ja by som zašla za lekárkou ..... vedia spraviť presnejšie testy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre