Na koľký deň po uhniezdení vám ukázal tehotenský test pozitívny výsledok?

tinus89
26. apr 2018

Zdravím, màm taký problém..minulý utorok som mala ovulaciu, na zaklade folikulometrie to zistil v stredu.. to bol 18DC. O 6dní neskôr ma začalo bolieť brucho ako pred ms, aj bolesti kĺbov,hlava,zvýšená teplota,bolesti prsníkov..presne ako keď mám dostať. Ďalší deň večer som mala špinenie,ale len na toaletnom papieri..najskôr do ružova, ďaľší deň to bolo do hneda...dnes už nemam vobec skoro..cyklus mavam tak 31-36dnový.nakratší som mala 28 dňový,a to len tak 2x v živote..stále ma bolia nohy,bolesti v podbrušku ustali trochu..bolesť krížov mám stále,aj dost bolia prsia..dnes ráno som si robila tehotenský test..som.9DPO a negatívny..mohlo ìsť o zahniezdovanie? Po koľkých dnoch vám vyšiel pozitívny tehu test? Myslíte,že je to.ešte skoro?dakujem za každý názor 🙂

teressa30
26. apr 2018

úplne akoby si písala za mňa :D :D aj ja som mala ovu na 18 deň a mávam dlhšie cykly... dnes mám 11 dní dpo a test biely, ale úplne také isté príznaky ako ty... až na to, že hnedý výtok mám odvčera... a bolesti ako pred ms... u teba je isto ešte skoro, skús o pár dní
ja tomu tiež ešte dávam nádej

tamiiik
26. apr 2018

@tinus89 testovat by si sa mala najskor v den ked ti ma prist ms a nepride. Dovtedy je skoro

tinus89
autor
26. apr 2018

@teressa30 veď to,že ja tiež dlhšie,a na 25deň,to je strasne skoro..bola som z toho v pomykove..niekde som čítala,ze hcg sa do tela zacne vyplavovať až po2- 3dnoch cca od uhniezdenia,tak ja neviem..moja mama vraj tak zistila so mnou,že je tehotná a nepotrebovala ani test,tak snáď som to zdedila po nej :D

teressa30
26. apr 2018

@tinus89 asi budeme musieť ešte počkať, ja som si síce už dva robila :D ale nič z toho
ak to naozaj znamená uhniezdenie a nie prichádzajúcu ms :/

tinus89
autor
26. apr 2018

@teressa30 skús tak za 3dni, to už ducha by ti malo ukázat🙂 aj keď mne minulý mesiac vyšli pozitivne testy a krv nic...tak moc na tie testy by som sa nespoliehala 🙂

majdur
26. apr 2018

Ja mam TEN ISTY "PROBLEM" :D Napis potom kao si dopadla 🙂

tinus89
autor
26. apr 2018

@majdur jasnacka,aj ty daj vedieť,som zvedavá :D😊

martinalaco
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinalaco
29. apr 2018

Tak mne meska MS 12 den a celych 12 dni mam bolesti ako keby ta mrcha mala prist ( 17.4. 2018Mala prist) ale dovtedy sme nemali nechraneny sex ,ten bol 21.4.2018 ,testy su negativne dokonca aj krvny test myslite ze mohlo byt este skoro aby bol pozitivny? Mohlo sa vajicko este len uhniezdovat ci? Stale su tie bolesti dr nic nevidel aj ked povedal ze sliznica je 18 mm ze to moze byt tehotenstvo no po vysledku hcg som to vyradila ale stale nato myslim ci mohlo byt skoro na krvny test...vravel ze vajecnicky su ok ,maternica je kludna nieje zakrvacana nenaznacovalo nic MS( u dr som bola26.4.2018) ...co si myslite ?

maciatko93
3. dec 2018

@tinus89 ahoj prosim viem ze to je starsia diskusia ale ako si dopadla?

tinus89
autor
8. dec 2018

@maciatko93 beriem clostilbegyt teraz zacinam druhy mesiac..prvy vsetko v poriadku..nikto nevie preco nemozem otehotniet a trva to tak dlho..ked vsetky vysledky mam dobre..vsetky hormonalne profily a pod.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre