Myslíte, že som tehotná?

petulla55555
23. nov 2012

ahojte, potrebujem sa s niekym poradit, HA som vysadila nedavno... asi tyzden po vysadeni som dostala M, zacal mi 9.11, skoncil 11.11. vcera teda 22.11 som asi mala ovulaciu ( lebo predvcerom som mala brutalnu bolest vajecniku, ktoru mavam pravidelne - teda ked neberiem HAK a viem, ze su to ovulacne bolesti, vzdy v rovnaky DC) lenze som mimo domu a pohl. styk bol naposledy 18.11. myslite, ze sa to mohlo podarit, alebo tak dlho spermia neprezije? citala som, ze moze aj 5 dni, ake su vase skusenosti? ked budem mat styk dnes - 23.11 , tak to uz asi nehrozi, vsak? asi trosku stupidna otazka, ale aj tak som zvedava na vase nazory🙂 diky moc.....

vefi89
23. nov 2012

po HAK to tak rýchlo väčšinou nejde, ale stať sa samozrejme môže.. ale je dosť možné, že teraz ti vysadenie HAK rozhádže cyklus, čiže sa MOŽE stať, že sa ti posunie aj ovulácia aj MS. treba skúšať, to je všetko.. a hlavne nemyslieť na to 🙂

aymee
23. nov 2012

ja som otehotnela prvý mesiac po vysadení hak 😉 nič nie je nemožné. treba skusiť.

kavicka21
26. nov 2012

Ahojte,chcela by som poprosit o radu. Poslednu menstruaciu som mala 27.oktobra, teraz mi meska uz 3 dni, no bolesti v podbrusku som mala pred tyzdnom zopar dni presne ako pred ocakavanou ms,a mala som nesmierne citlive prsia. Dokonca sa mi 17.okt. objavil jednorazovy krvavy vytok nie moc len tak na nohavickach a to prave potom ako som docvicila. Neviem co to mohlo byt nikdy pred tym sa mi to neobjavilo. Teraz necitim ziadne tlaky v podbrusku ani prsia ma moc nebolia. Jedine sa citim viac unavena,ale ked si lahnem do postele nemozem zaspat.. Mozem byt tehotna? alebo ide o nejaku zdravotnu poruchu? Zijem v zahranici takze tu je to s doktormi trochu komplikovane. T.test som si este nerobila..... Dakujem za rady a tipy.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre