Myslíte, že som tehotná?

denxxx
3. sep 2024

Ahojte, chcela by som Vás pekne poprosiť o názor, som podľa Vás tehotná? Vyšla mi na troch testoch taká slabá druhá čiarka, mešká mi zatiaľ 3 dni. Ďakujem za názor 🙏 viem, že mám ešte počkať a skúsiť o týždeň, ale som tak nedockava a chcela by som počuť aj iné názory🙂 Ďakujem

nina0412
3. sep 2024

@denxxx niečo slabunke tam je 😇 drzim palce kľudne správ clearblue keď už ti meškajú

butterflyeffect
3. sep 2024

Vyzera to nadejne, drzim prsty nech tmavne

svetlonos
3. sep 2024

A mala si posunutu ovo alebo tesne pred MS? Mne 2x po 2 daňovom meškanie vysli koľajnice ako hrom silné. Drzim palce.

denxxx
autor
3. sep 2024

@svetlonos nemala som ani posunutie, ani som nemala dve čiarky pred MS, práveže takto mi vyšli testy deň, druhý deň a tretí deň po očakávaní MS. :/ tak uvidíme, možno to nič nie je, ale 2 druhy testov, tri testy po sebe...možno treba ešte čas aby ciarka zosilnela

patriciaa_
3. sep 2024

@denxxx ale vieš kedy si cca mala ovuláciu? Asi baba vyššie tým chce povedať že ak by bola ovulácia neskôr ako si očakávala tak môžu byť testy ešte takto slabé, keďže len údaj v kalendáriku nieje taký smerodajný ;)

30katrusa40
3. sep 2024

@denxxx skús otestovať pozajtra hcg sa výraznejšie zvyšuje obdeň

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre