Myslíte, že som tehotná?

melly90
24. okt 2022

Ahojte
Robila som si včera test to som mala 6 dni do MS ktorý mi vyšiel takto …dnes som si robila ráno aj večer dnes mám 5 dni do ms ..môže takto ukázať skoro test?? Na babo sa tešíme len ma trošku pobolieva od piatku v podbrušku tak sa trosku bojím predošlé 2 tehu si nepamätám aby ma bolelo v podbrušku každý deň ..ms mám dostať 29.10. Dúfam že ju nedostanem

kukulienka999
24. okt 2022

@melly90 ano

andrea_prestastna
24. okt 2022

@melly90 podla mna pozit.

sonka333
24. okt 2022

@melly90 no veru sú pozitívne 🙏a držím palce ✊a prajem krásne a bezproblémové tehotenstvo🤰a tie bolesti...no aj ja som snimi mala skúsenost v druhom tehotenstve...desili ma a každú chvíľu som mala pocit že ms dôjde...no a nedošla....tiez to premna bolo čosi nevídané ....

sendy55555
24. okt 2022

je to pozit gratulujem ale podľa mňa ste si nemala robiť tak skoro test lekári to neodporúčajú nakoľko keby náhodou došla ms a babo by sa neudržalo tak zbytočný žiaľ a také veci sama som si tým prešla😕💁‍♀️

melly90
autor
24. okt 2022

Ďakujem žienky…áno viem je to skoro testovať ale nakoľko už na druhy krát nám to nevyšlo lebo nie vždy to vieme naplánovať s mužom ako chcem keďže je v zahraničí tak sa neviem dočkať hoci mám už dve detičky ale tešíme aj na ďalšie a aj keď som si prešla ako to funguje na začiatku tehu tak vždy je žena nedočkava ale beriem to tak tie testy že sa ešte netesim až kým bude meškať MS

melly90
autor
24. okt 2022

@sendy55555 mrzí ma to ja som to mala pred mesiacom preto som si povedala že už nebudem testovať skôr ako ma
Ale napriek tým bolestiam v podbrušku som musela keďže ma už pobolieva 3 dni tak neviem už si nechcem nič nahovárať mám už dva tehu za sebou ale mám pocit že pri každom som sa bála viac a viac

abcmajacba
24. okt 2022

@melly90 gratulujem 😍 prezrad aké staré máš deti? Rozmýšľam či mať tretie či nie, bojím sa hlavne kvôli financiám...

qwert87
24. okt 2022

@melly90 gratulujem, sú pozitívne.
Ja mávam skoro ovulku, tak mne pri 3 tehotenstvách ukázal test dve // 6,5, a 5 dni pred ms pri poslednom tehu. Tie bolesti ako popisuješ som mala pri každom tehu celý prvý trimester S malou dušičkou som vždy chodila na wc či som nezačala krvácať.
Držím palce nech všetko dobre dopadne. Je radosť a požehnanie mať tri detičky 🙂

melly90
autor
24. okt 2022

@abcmajacba ahoj mám 8 r a 5 r dievčatka …tiež s manželom sme asi cca 2 roky riešili tretie presne financie práca atd .. chceme ísť do tretieho alebo nie ..ale nakoniec manžel musel do zahraničia ja som musela zmeniť prácu ktorá by mi vyhovovala kvoli deťom tak nakoniec sme išli do toho ..hlavne nech je to zdravie a to ostatné príde 🙂ak ste obidvaja naklonený na to tretie ako to cítite tak chodte do toho .

melly90
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
abcmajacba
24. okt 2022

@melly90 ďakujem 😊 muž je ako kedy... A ja sa bojím že potom budem ľutovať... Ešte máme trochu času tak uvidíme 😊✊ všetko dobré prajem

vierka1105
25. okt 2022

@melly90 ja som si robila test mala
som 9 dni do ms a negativ ties ma pobolieva pod bruskom mam 6 dni do ms tak uvidime . cez ms sme mali styk aj cez plodne dni tak dufam zesa zadarilo❤️ a tebe gratulujujem

barfu85
25. okt 2022

@melly90 Gratulujem 🙂 Mne vyšiel prvý pozitívny test 7dpo večer, nikto mi to neveril a vlastne doteraz tomu málokto verí, že som mala pozitívny test tak skoro :D Dnes má drobec 9 mesiacov.

melly90
autor
25. okt 2022

@vierka1105 ďakujem držím palce aj tebe ale ešte sa netesim predčasne až keď mi nepríde ms tak potom 🙂

vierka1105
25. okt 2022

@melly90 no ja som su robila digitalny a niesom pockam aja do ms uz si nerobim nadeje 😞... ja som prve tehotenstvo mala tak ze tri dni pred ms mi ukazal test a ms neprisla ❤️🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre