Myslíte, že je šanca, že som tehotná?

4. apr 2021

Ahojte baby robila som si rano test a mala som 2 čiarky a dneska som sa po celom dni pozrela na test a vyzera takto je tam šanca že som tehotna aj ked takto vyzera test?

simonkazga
4. apr 2021

Jednoznačne pozitivny test, gratulujem

autor
4. apr 2021

@simonkazga och, ďakujem lebo fakt skoro rano aom si robila bola krasna palička a teraz večer ked som pozrela je takto vyblednuta, takze to nevadi?

adelka2020
4. apr 2021

Gratulujem

2522020
4. apr 2021

Pozitívny 👶👶 aj my sme to takto mali 🍼😍 druha čiaročka bola tiež slabá 😂 a už máme 1 rok 👶

autor
4. apr 2021

@adelka2020 ďakujeem

autor
4. apr 2021

@2522020 ďakujem , no lebo som sa zlakla ze preco je taka zrazu slaba ked rano bola taka pekna a vecer takato takze sa nemusim bat a som v tom tešim sa

euka210
4. apr 2021

Test treba odcitat po nejakom case, ked cely den stoji, tak vybledne...ale urcite je pozit.

2522020
4. apr 2021

Ano mala by si byť už len zavolať ženskému nech ti to naisto potvrdí ale gratulujem 😍🙏

babatkoo
4. apr 2021

🤩 pozitivny. Gratulujem

haanovajana
4. apr 2021

Áno si

majamat
4. apr 2021

gratulujem, je to jasne a vyblednute je to preto, ze vyschol. to co je mokre je vzdy tmavsie .

rita0123
5. apr 2021

Baby ktorá má skúsenosť ja som ako na ihlách dnes som mierne krvácala pol hodiny nič a potom zas slabá krv a zas nič môže to byť že sa mi spustila menzes alebo je to uhniezdovanie vajíčka je môzne že žena môže krvácať aj trochu viac pri uhniezdovanie ak to teda je

elizabet173
5. apr 2021

@rita0123 ja som krvácala v čase menzes normálne päť dní, tehotná som bola, aj keď som boal nešťastná, že nie, až keď mi začalo bývať zle, tak som pochopila

rita0123
6. apr 2021

@elizabet173 a si tehotná ?ako si to potom zistila po menzese si si skúsila teh.test ja neviem ja sa cítim taká slabá a menzes som mala dostať 15.4.a dostala som ho 5.4.mozno to robí aj ten stres keď prišiel skvor

sisimorko
7. apr 2021

Ahoj men.som mala naposledy 23.2.dnes hodnota vyst.maternice 10mm a HCG hodnota 2 je sanca ze som tehotna?dakujem za kazdu odpoved

rita0123
7. apr 2021

@sisimorko ja som mala menzes iba tri dni čo mi je divné lebo vždy mávam 5dni .skúšala si si robiť tehotenský test?? ja si ho robím ráno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre