Myslím, že som tehotná

suzanah181
26. feb 2013

Baby, ktoré ste tu také, čo sa snažíte a očakávate túžobne, až sa Vám objavia // a máte pocit, že ste v tom... Ja mávam už týždeň slabunké bolesti v podbrušku, akoby som mala dostať menštruáciu.. Sem tam sa mi zatočí hlava.. o týždeň mám dostať M, tak s testom ešte počkám, určite by to bolo ešte skoro..

katieg85
26. feb 2013

@suzanah181 test si uz mozes zrobit aj skor

anjelicek26
26. feb 2013

@suzanah181 - tyzden pred prichodom menstruacie je hcg na urovni 4 jednotky, co necitis ani keby co bolo... bolesti pred menstruaciou a tlaky podbrusku ak si tehu su na zaciatku fakt = totozne. Ono budu ti tu zeny prisahat, ze to citili, vedeli od uhniezdenia a podobne... ale... ono spätne tomu tehu pripise cokolvek. Bud kludna a nohy v teple, ked je tam babo, bude babo, pockaj na kolajnicky a test si rob v den vynechania menstruacie, nebudes hladat duchov ale bude to jasne ako facka. Viem, ze to nie je lahke ;)

suzanah181
autor
26. feb 2013

@anjelicek26 dakujem.. ten tyzden jasne ze pockam 🙂 a snad tam budu //

suzanah181
autor
26. feb 2013

@katieg85 myslim si ze keby som teraz urobila, tak by bo urcite negativny, este je skoro..

anjelicek26
26. feb 2013

@suzanah181 - drzim palceky silno 🙂

suzanah181
autor
26. feb 2013

@anjelicek26 dakujem pekne, potom dam vediet ako som dopadla 🙂

katieg85
26. feb 2013

@suzanah181 keby si bola tehu tak ti ukaze aj teraz lebo uz su take testy co sa daju robit tyzden po oplodneni,ale memislim si ze si tehu zatial nemas nijake priznaky ibaze mas bolesti a to sa stava aj tyzden pred menstruaciou,mne sa to stalo ked som zmenila prostredie ze som mala cely tyzden bolesti a potom som dostala.

suzanah181
autor
26. feb 2013

@katieg85 noo necham sa prekvapit.. dik za "povzbudenie" :D

suzanah181
autor
27. feb 2013

noo baby dnes uz ziadne priznaky nemam, citim sa uplne normalne.. tak neviem ci to bol len poplach, uvidime neskor..
@anjelicek26
@katieg85

sofia14
27. feb 2013

No to tie priznaky si mozes nahovarat. Ja som si robila test dva dni pre MS a slabá čiarka vyšla po limite. V den MS som si urobila test a ciarka nie velmi silna sa zobrazila uz do 10 min. MS zatial neprisla a zajtra si urobim test a uvidime ci je to naozaj tam, ale priznaky su veru, bolavé prsia, nafuknute brucho, chut na vsetko.. no daj vediet ako si dopadla. drzim palce...

katieg85
27. feb 2013

@sofia14 slabucka ciarka sa ukaze tagmer kazdemu a to preto lebo je to zaziatok tehotenstva

suzanah181
autor
28. feb 2013

@sofia14 ahoj, tak ako test? robila si si ho dnes? aky vysiel?

sofia14
28. feb 2013

Nie ešte nie. musím si ho dnes len kúpiť. Lebo už nemám..

dilili223
28. feb 2013

ahojte kočky.. prosím hneď ma neukamenujte 🙂 s manželom sa nechránime ..25.5 (deň očakavanej ms) som začala len veľmi maliliinko špiniť 26 to isté...27 sa mi trošku viac spustli cez deň a už pod večer nič..a dnes 28 tiež už nič ...mám zvýšenú teplotu 37,1-37,5 ďakujem vám za každú rada!!

moncacko123
28. feb 2013

ahoéjte prosim vas raduu .. ja viem že to pišem stale dookola.. ale ms už tyžden meška.. a testy mam negativne.. sem tam mavam zavrate slabosti aelbo sa mi toči hlkava a neskutočne ma boli podbruško ako ked maju prist kramy.. ale testy negat :/(( poradte mi mam nejaku nadej že som tehu ?? ..

lentilka3000
28. feb 2013

@ mancacko123 a pri lekárovi si ešte nebola?

sofia14
1. mar 2013

suzanah181 takže včera som si urobila večer test, a druhá čiarka do 1 min. nabehla. Ak si budeš robiť test pred MS ver aj čiarke po limite, mne sa to potvrdilo!

suzanah181
autor
3. mar 2013

@sofia14 tak to je skvele, blahozelam 😉

majinka29
3. mar 2013

@dilili223 urcite by som skusila test 10mml nejaky ten by uz mal potvrdit alebo aj vyvratit príp. tehu. Niekedy moze aj v tehu v case ocakavanej ms nastat slabe krvacanie. Dokonca aj cely prvy trimester. Drzím palecky 😉

sofia14
5. mar 2013

dakujem suzanah181 ty ako nerobila si si test ešte???

suzanah181
autor
5. mar 2013

@sofia14 robila som si ho dnes na 27DC, ale mam nepravidelnu ms, vacsinou tak 30-32 dni, tak mozno som testovala este skoro.. ale nie, necitim sa nejako zvlastne uz, takze asi mrška príde čoskoro 🙂

sofia14
7. mar 2013

No nám to vyšlo na druhý mesiac. Tak držím palce. Ja to už mám isté aj lekárka potvrdila.

suzanah181
autor
7. mar 2013

@sofia14 blahozelam ! a pocitala si si len priblizne kedy budes mat plodne dni alebo si si urobila ovulacne testy?

sofia14
8. mar 2013

Len som si rátala približne. Nerobila som si ovulačné testy. Treba skúšať tak každé dva-tri dni počas ovulačného obdobia a určite to výjde..

mon777
9. mar 2013

@sofia14 kiezby to bol aj nas pripad 🙂 myalim to priblizne ratanie plodnych dni 🙂

denisa87
9. mar 2013

@suzanah181 ahoj,este si netestla?

suzanah181
autor
9. mar 2013

@denisa87 testovala som vo stvrtok rano a negativny.. dnes este stale mrska nedorazila, ale vcera a dnes ma tak strasne uz boli brucho, je to cudne.. ked nepride, tak rano skusim testovat znova..

denisa87
9. mar 2013

@suzanah181 aha tak potom daj vediet,drzim palceky 🙂

suzanah181
autor
9. mar 2013

@denisa87 dakujem, budem informovat 🙂

lenula57
9. mar 2013

@suzanah181 Ahoj strašne ty držím palce aby ti to vyšlo lebo mne to vyšlo na prvý krát a ani sme sa nesnažili čiže držím strašne palce aby si bola už šťasná ako ja 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre