Mykóza po 10. rokoch

cibulka444
28. júl 2021

Ahojte, MS mám dostať až cca 9.8. Včera som dostala mykozu po 10 rokoch. Už mi asi šibe, ale napadlo ma či niekto mohol mať ako prvý príznak tehotenstva práve mykózu. Tehotenský test si ani nerobím nakoľko len teraz mi skončili kvázi plodné dni. Zarazilo ma to, že ozaj už dlho som takýto problém nemala, no môže to byť z tepla alebo zo sladkého. ..Ďakujem za odpoveď

vahcaac
28. júl 2021

@cibulka444 ahoj, skôr nie ako áno 🙂 ako sama píšeš, len teraz ti skončili plodné dni a to znamená, že aj keby si otehotnela, hormonálne zmeny ktoré by mohli viesť k mykóze sa ešte v tvojom tele nekonajú.

nikpa
28. júl 2021

@cibulka444 ja pri oboch tehu, mykóza ako prve príznaky...

cibulka444
autor
28. júl 2021

@nikpa môžem sa opýtať či tie príznaky boli pred očakávanou MS? ďakujem

cibulka444
autor
28. júl 2021

@vahcaac Ja sa chytám asi kažej slamky nakoľko sa snažíme dlhšie ... a toto bolo také čudné nakoľko ozaj som dlho takýto problém nemala. tak uvidím ale ďakujem za odpoveď🙂

luci_ba
28. júl 2021

@cibulka444 ja som mala v začiatkoch tehu tiež ľahšiu mykozu, ale to až tak v 7tt

vahcaac
28. júl 2021

@cibulka444 ja tomu úplne rozumiem 🙂 budem ti držať palce aby si si našla// 🥰

nikpa
28. júl 2021

@nikpa to si už nepamätám 🤔 ale trvalo to až do 2.trimestra, ťažko sa jej dalo vtedy zbaviť. Za normálnych okolností keď som nebola tehotná a mala som mykózu, vždy stacil Canesten. Vtedy ani opakovane čipky, zarábane krémy na predpis, probiotika, no nič.

cibulka444
autor
28. júl 2021

@vahcaac ďakujem veľmi pekne 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre