Môžu tri Mamatesty duchovať?

26. sep 2021

Ahojte, cca 7DPO som si robila test ( mamatest) a vyšla mi slabunku druhá čiarka(prvá foto), nikdy v živote mi žiadny 'duch' nevyšiel,takže som si myslela , že je to len blud, chybný test alebo tak na ďalší deň bola však tá čiarka o trošku silnejšia(druhá foto), na 10DPO bola poobede asi najsilnejšia (tretia foto, posledný z tých troch) a potom ráno už žiadna.
Áno viem na 7 dpo strašne skoro atď ale proste mala som, spravila som, čo ak a skoro som odpadla, lenže teraz... Tí istú značku už nemám, a od toho rána ako výška negatívna mi ostatné značky vychádzajú čisto biele. Môžu tri mamatesty proste takto duchovat? Alebo čo to vôbec znamená?

autor
26. sep 2021

Prehodilo mi tu poradie, druhá foto je ten úplne prvý test...je tá čiarka len akoby polovičná ale stále viditeľná

domka222
26. sep 2021

To je tak, keď sa testujete 100x kým príde MS. Keby si robila test až keď vynechá menzes, mohla si ušetriť nie len peniaze, ale aj stres

schokolade1988
26. sep 2021

Môže ísť aj o biochemické tehotenstvo .... Keby netestujes ,ani o Tom nevieš ... Odíde spolu s MS .. veľmi častý jav u žien , žiaľ...

autor
26. sep 2021

@domka222 no veru, teraz len dumam a rozmýšľam 🤦 tie testy som mala proste doma, že teda nekupovala som kvôli tomuto ďalšie...
To je ako so sladkosťami, keď ich máš jednoducho to musíš zjesť :D
V každom prípade má zmiatla ťa čiarka, prečo vôbec? Keby boli prvý biely ani by ma to nenapadlo riešiť ďalej, ale jeden čiarka, druhý, tretí a bum nič 🤷

pondelok01
26. sep 2021

Mamatesty teraz dost ciarkuju aj ked su negativne, nebrala by som to ako pozitivny.

ikaros332
1. okt 2021

Mne vyšli 3 takéto iste testy tiež pozitívne, a jeden negatívny..išla som ku gynekolóvi a nič tam nebolo ..tieto testu proste ojebavaj* inak sa to nazvať ani nedá, zbytočne peniaze

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre