Môžu sa objaviť príznaky týždeň po ovulácii a týžden pred MS?

sunshine_18
16. máj 2021

Môžem mať príznaky týždeň po ovulácii a týždeň pred MS?
Normálne mávam pred MS aj 10dni nafúknuté brucho som unavená a teraz nič... Iba 6dpo som mala silné pichanie na ľavej strane ale skôr v strede a potom také menštruačné bolesti a silný biely výtok
Samozrejme viem ze je to skoro a nieje cítiť bunky ale veľakrát baby cítili uhniezdenie 😉... A plus k tomu všetkému ma nadrapuje z vôní alebo z mäsa...
Mali ste to tak niektorá??
Poprosím len normálne odpovede ďakujem 😊😌

kkovacovak
16. máj 2021

@sunshine_18 môžete. Týždeň po ovulacii môže byť uhniezdenie. Tiež som cítila mierne pichanie ako keby pred ms. Tie vône neviem. Môžete si to len namýšlať lebo to chcete ale môže to byť aj príznak. Počkajte a po termíne ms testujte a budete vedieť či to niečo bolo 😉

amelie2017
16. máj 2021

Tyzden pred ms som rano vyplula kavu a zo smradu z muzovych cigariet som sa skoro 🤮 na druhy den aj zaha, uz som si bola ista.

sunshine_18
autor
16. máj 2021

Uff ženy aj teraz mam strašnú tazobu na žalúdku a páli ma zaha... No ved uvidíme, my sa nesnažíme ani o babo len tento mesiac sa nám nejako smyklo... Ale samozrejme keby sa zadari babo by sme si nechali ❤️

snazilka_bio_mamka
17. máj 2021

@sunshine_18 mala som ojojoooj.. este som sa aj povracala par dní pred MS. Bolesti v maternici, bolestive prsia, pichanie hore dole, ale ten hlavny problem pred MS je bohuzial v hlave. Tym ta nechcem uraziť, len že, moze to byť PMS ale hlavne aj podvedomie. Priznaky mas ked uz mas nejake hcg v tele a to by sa uz dalo odmerať tehotensky testom. Dovtedy je to bud hra mozgu alebo s najvacsou pravdepodobnostou PMS.

sunshine_18
autor
17. máj 2021

@snazilka_bio_mamka ako som už písala vyššie nesnažíme sa ani sa nesledujem popravde mi je úplne jedno ako to dopadne len ma zaujímalo ci to mal niekto takto

snazilka_bio_mamka
17. máj 2021

@sunshine_18 musis sa nejakym sposobom sledovať ak vies kolko si po ovulacii a podobne zalezitosti. Nemusis o tom vediet, robi to podvedomie.

sunshine_18
autor
17. máj 2021

@snazilka_bio_mamka viem kedy som mala ovuláciu pretože sme sa pred pár mesiacmi snažili ale už sme to vzdali a viem to aj podľa silných ovulacnych bolesti samozrejme vas názor vám neberiem 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre