Možné uhniezdenie

nela3553
20. aug 2024

Ahojte, zajtra mám dostať ms, bolia ma bradavky a cítim tlaky v podbrušku. (Bradavky ma nikdy nezvykli bolieť pred ms)
Pred 5 dňami som mala slabú čiarku na teste, ostatné negatívne. Minule ms veľmi slabé. Pred vyše týždňom spinenie, výtok (špiniť som nikdy nespinila, pred ms, myslela som, či to neni uhniezdenie)
Stalo sa vám niektorej niečo podobne?
Môže byt príznak tehotenstva bolesť bradaviek a tlaky v podbrušku, alebo to je len predzvesť ms. (Bolesť bradaviek a spinenie, som pred tým nemala, tak zato rozmyslam )

evka_21
20. aug 2024

@nela3553 všetko je možné a nikto ti nepovie či je to na 100% to alebo tamto... Bohužiaľ ale príznaky PMS a tehotenstva sú si veľmi podobné..čo tak spraviť test? 😉

nela3553
autor
20. aug 2024

@evka_21 test som robila pár dni dozadu a aj včera a negatívne, chcela som počkať do zajtra, či príde ms a spraviť zajtra/pozajtra a uvidíme. Len som chcela vedieť, či to niekto nahodou nemal rovnako a bolo to tehotenstvo.

evka_21
20. aug 2024

@nela3553 🫣 ako aj ja som sa snažila o babo ale ako ani raz ma nenapadlo testovať skôr... test som robila až na 4. Deň meškania a boli tam dve silne čiarky.. ale.vedela som to už 2 dni pred MS lebo sa mi zväčšili prsia a stmavli dvorce 😂
Skôr ako bolesť si pozri či ti nestmavli, resp. Sa nezväčšili prsné dvorce lebo to je taký prvotný viditeľný príznak tehotenstva... Všetky ostatné bolesti, nafuknutia sú neurčité lebo predpovedajú aj MS 🙂
A koľko dni je od ovulácie?? Lebo ak je to už viac ako 12 dní tak test by ti to ukázal...

nela3553
autor
20. aug 2024

@evka_21 ja som sa ani neviem prečo testovala piatok, proste som to tak cítila a ta druha slabšia čiarka ma tam prekvapila 🙈 a teraz ma to už zaujíma😅🥰 mám 11 mesačne bábätko, stále kojím, takže nevidím zmenu😀🙈 od ovulácie mám dnes 13ty deň, no dnes som sa netestovala. Chcem počkať čo zajtra. No pár dni po ovulácii, som tak spinila a ten silný výtok mala. Tak aj zato sa mi nezdá. Proste 2 veci sú iné ako obyčajne a do toho ten test piatok. (Prikladám foto) Tak mi idu myšlienky😁🥰

evka_21
21. aug 2024

@nela3553 tak ako dopadol dnešný test?

nela3553
autor
22. aug 2024

@evka_21 negativny aj včera, aj dnes. Testovala som rano.
Ms mala prísť včera, ale stále nič. Tak neviem

evka_21
22. aug 2024

@nela3553 mešká zjavne zo stresu alebo kvôli hormónom nakoľko stále ešte kojiš a teda cyklus je zatiaľ nepravidelný.. alebo bola posunutá ovulacia 😉 trochu treba zvoľniť a na teraz odložiť testy... A ono to príde keď bude ten správny čas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre