Možné tetotenstvo

23. feb 2022

ahojte chcem pocut vas nazor.. s priatelom sme malisex 5,4,2dni pred ovu a naplno(ovula podla mna bola,silne bolesti na 12DC plodny hlien atd..) na 5dpo ma bolela skoro cely den maternica a vejecniky…je mozne ze islo o uhniezdenie? pri synovi to bolo asi toez nejak takto,na 9dpo uz som mala ducha tak uhniezdenie asi netrvalo dlho..

petamich
23. feb 2022

mozne je vsetko, nikto z nas ti ale nepovie, ci ano alebo nie 🤷‍♀️

alina765
23. feb 2022

Možné je všetko aj ja som mala na 5 dpo bolesti a ms neprišla zatiaľ, ale možno že máš posunutú ovu.

autor
23. feb 2022

@alina765 ovulu som mala presne na ten 12dc viem to podla bolesti takze toto nebola ovulka …uvidime za par dni 🙂

pondelok01
24. feb 2022

5 dpo je este priskoro na uhniezdenie, maternica ta nema z coho boliet, a uhniezdovanie neboli

alina765
24. feb 2022

Vidíte niečo baby

mariska1989
24. feb 2022

@pondelok01 si si istá že neboli ? To že si ty nemala bolesti počas uhniezdovania neznamená že iné to majú tak isto .tiež prvé dve tehotenstva bez žiadnych náznakov a pri 3 a 5 tehu som cítila jemnú bolesť ako pri ms a to pri poslednom som cítila niečo už 3 dní po a teraz mi po chalupe behá skoro 2 ročná dcéra

pondelok01
24. feb 2022

@mariska1989 ano, som si ista. To si nieco citila, este neznamena, ze si citila uhniezdovanie, a urcite nie 3 dni po ovulacii.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
24. feb 2022

@mariska1989 mna dneska zacali bolet prsia a je mi vidno dost zily na nich…tak uvidime dufam to vydalo 🙂

alina765
24. feb 2022

Tak skús test. Držím palce ❤️,ja si robila a negatívny som 11,12dpo ms mešká 2.den

pondelok01
24. feb 2022

@alina765 skus este uplne zhasnut svetlo a tak odfotit

mariska1989
24. feb 2022

@pondelok01 už ako myslíš ty ale veľa báb to tak má a ja som vedela že sa niečo deje .aj bazalka teplota ukázala čo mala a bolesti pred ms nemám vôbec dokonca len príklad dám že niektoré baby cítia ovulácie a niektoré nie a ovulácia oproti uhniezdeniu je asi nič

mariska1989
24. feb 2022

Držím palce ak nemáš pred ms že bolia prsia tak šanca nejaká je .tiež ma tak posledné tehu čo som mala boleli prsia pred neočakavanu ms pobolievali .

autor
25. feb 2022

@mariska1989 vcera som mala 7dni do ms… nemavam bolesti prs ani maternice takto skoro..uvidim v pondeok skusim testnut 🙂

autor
2. mar 2022

dnes som mala dostat ms..vcera 1x malinko zaspinenie a dneska tiez…tak som si urobila test..vidite tam tu ciarocku?

alina765
2. mar 2022

Jasné krásna čiarka nek len silnie držím palce ♥️♥️❤️❤️

autor
2. mar 2022

tak pozeram te az zajtra som mala dostat MS

autor
2. mar 2022

@alina765 ja normalne placem , robila som testy od 9dpo po 11dpo a nic a uz som bola smutna tak sme sa zhodli s priatelom ze s dalsim cyklom to skusime..a bola som v tom ze som mala dneska dostat MS ale mam az zajtra..a dneska uz je tu takato ciarocka..neveriiim

alina765
2. mar 2022

Nemáš za čoho báť gratulujem, a prajem pekné tehotenstvo ♥️.Čo ja by som dala za tu čiaročku 😭💔.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre