Možné tehotenstvo po tabletke Escapelle

1. júl 2024

Ahojte dievčatá, pred vyše týždňom som mala nechránený pohlavný styk kde to priateľ sa do mňa urobil. O cca 10 hodín som si dala tabletu po Escapelle. Po tabletke som sa cítila vpohode max čo ma kus prehnalo. Háčik je v tom že posledné 3 dní mi je na vracanie a menštruácia mi mešká 2 dni. Inokedy mi chodí ako hodinky presne na deň od kedy som brala antikoncepciu a potom vysadila. Moja otázka je môžem byť tehotná alebo si len veľa namyšľam? Ukázal by mi niečo test po tak krátkej dobe?

vikisukik
1. júl 2024

je uplne normalne, ze sa ti taketo nieco deje po uziti tejto tabletky. daj tomu cas, menstruacia ti isto pride.

melanta
1. júl 2024

Tieto tabletky zabraňujú dozretiu vajíčka. Ale ak ovulácia už prebehla, tak tabletka nepomôže. Takže môžeš byť tehotná. Alebo nemusíš a iba ti tabletka rozhádzala cyklus, keďže je to koktail chémie.

autor
1. júl 2024

@melanta
@vikisukik
Tak teda snáď to bude len tou tabletkou..Ďakujem

bambieblue
1. júl 2024

To ze ti mešká je práve koli tej tabletke pretože je to hormonálna tabletks a ona ti rozhodila cyklus. Neboj sa nič príde ms ale neskôr možno aj za týždeň

bona12
1. júl 2024

Tak su len 2 moznosti, bud ti rozhadzala cyklus, proste silnejsie hormony, je to ta pravdepodobnejsia varianta. Alebo mozes byt aj tehu, lebo ovulka sa zacala uz v case uzitia tabletky, vtedy je uz tabletka neucinna. Aj ja som tak otehotnela pri poslednom tehu 🤷‍♀️. Ak si nie ista sprav si radsej test.

autor
2. júl 2024

@bona12 No bola som po ovu 3 dni..Aši radšej skočím po test..

autor
2. júl 2024

*asi

autor
2. júl 2024

@vikisukik
@melanta
@bambieblue
@bona12
Tak dievčatá mrcha mešká a dnes som zvracala😄 A s priateľom vzťah nemáme ideálny..Čo lepšie si človek môže priať..Bude tu asi nová "nezávislá žena"😁

chudnutiesystem
5. júl 2024

Ahoj ako si dopadla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre