Možné tehotenstvo po nechránenom sexe

15. aug 2022

Ahojte, s priateľom sme mali nechránený sex 30.7. Následne mi mešká menštruácia, je mi blbo, včera som mala neskutočné bolesti v podbrušku, bolia má prsia ale test je negatívny. Gynekologičke som volala a odbila ma slovami keď do 14 dni nedôjde menstruacia ma až zoberie a testy si mám robiť pravidelne a keď bude veľmi zle mám ísť na pohotovosť.

fantinka
15. aug 2022

A tu ti mame poradit s?

sense
15. aug 2022

Tak počkaj dva tri dni a ak ms nepríde skus test opat

martina1985ba
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kratucka
15. aug 2022

tak tu asi nie je velmi o com, myslim si, ze je obrovska sanca, ze si v tom. ale ked ti teda gynekologicka povedala, ze mas cakat, tak cakaj. ale toto je taka vec, ktoru zena jednoducho vyciti by som povedala.

stellarstar
15. aug 2022

Pozri na nete ako funguje oplodnenie a uhniezdenie a hlavne časový postup a potom to aj sama pochopíš

viestta
15. aug 2022

Ona ta neodbila. Ona ti dala radu odborníka. Tak sa podľa nej riad.

autor
15. aug 2022

@viestta myslím si že keď niekto volá s tým že má obrovské bolesti v podbrušku by sa mala aspoň na pacienta pozrieť 😊

viestta
15. aug 2022

A kľudne to môžu byť menštruačné bolesti.

autor
15. aug 2022

@kratucka nikdy pred menzesom nemavam takéto ťažkosti, maximálne ma bolievaju kríže ale počkám a uvidím, ďakujem 😊

autor
15. aug 2022

@viestta nikdy som nemavala takéto bolesti pred menštruáciou, možno sa tento krát niečo zmenilo ale keď pacient volá že ho pichá v podbrušku Ako doktor sa na neho pozriem aj keby je to pms

domka222
15. aug 2022

Čo to znamená obrovské bolesti? Nevládzeš fungovať? Tak si jej mala povedať, že máš bolesti. Nie, že si asi tehotná a ešte s negatívnym testom

martinka13
15. aug 2022

Keď máš bolesti, chod k lekárke. Nemusíš jej volať a pýtať sa, či máš prísť, keď máš veľké bolesti. Ja s lekárom cez telefón neriešim nič okrem byrokracie

autor
15. aug 2022

@domka222 všetko som jej povedala, mám bolesti nato mi odpovedala dajte si analgetika a keď nepomôže choďte na pohotovosť, ako som aj písala. Nakoniec gynekologička povedala že testy si mám robiť keď môžem byt tehotná a keď bude zle, smer pohotovosť nič viac 😊

autor
15. aug 2022

@domka222 povedala som jej úplne všetko to, čo som sem napísala

zuzuliennka1
15. aug 2022

a kedy mas predpokladany termin menstruacie?

domka222
15. aug 2022

No tak, ti dala jasné inštrukcie. Buď menzes do dvoch týždňov príde, alebo nie. Keď budú obrovské bolesti, ako píšeš že máš, tak choď na pohotovosť. Akože čo viac chceš vedieť?

autor
15. aug 2022

@zuzuliennka1 mala som mať 10.7

nika_val
15. aug 2022

Neodbila ťa, ona aj keby ťa vyšetrí teraz tak by nič nevidela ohladom tehotenstva takže by ti to nič nepomohlo.. konala spravne a normalne
Neskutočná bolesť = bola si bezvladna sa hybať?
Pokial ano tak si mala hned ist na pohotovosť, pokial to bola akakolvek menšia bolesť že si bola schopna pohybu tak zase len dr ti povedala spravne daj ti tabletku od bolesti

melany4
15. aug 2022

Tak to je bežné meškanie...kľudne aj týždeň môže meškať mne tak v lete mešká a sestrička z gyn mi vravela ze je to bežné...ze treba počkať na MS a tie bolesti tiež mávam aj týždeň vopred nie vždy...ale pri tom meskani sa mi to stalo viac krát.

ls56
15. aug 2022

Ja neviem teda, ale podla mojich vypoctov by ti test pozitivitu uz ukazal. Jedine zeby bola posunuta ovulacia. Podla mna to je PMS.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre