Možné tehotenstvo pár dní pred menzesom

25. mar 2022

Ahojte mám možno takú divnu otázku trochu ale stalo sa niektorej z vás že ste mali pohlavný styk nechránený pár dní pred ms.. potom ste dostali klasický menzes ale ten ďalší už nie nakoľko ste otehotneli?..lebo to sa mi práve stalo .

anjelicek26
25. mar 2022

Nedavno tu pisala kocka, co zistila, ze je tehotna v 23.tyzdni... normalne mala MS, len slabsiu...takze tak no... ja som otehu 27.den s 29 dnoveho cyklu... takze tiez 2 dni pred MS...ale mne uz neprisla proste, co mi doplo vyse dva tyzdne neskor, taka dialnica na teste 😂

autor
25. mar 2022

@anjelicek26 mne ta jedna prišla..ale tá ďalšia už nie

ildiko36
25. mar 2022

Ano mne sa to stalo pri prvom tehotenstve , ja som mala normalne ms aj s bolesťami a som netušila ze som tehotna až keď som nedostala ms, spravila som si test čo bol pozitívny, a lekar potvrdil ze som v 3mes.

eliaska101
25. mar 2022

A nerozumiem teraz že čo k tomu potrebuješ vedieť? Lebo nechápem že či je tvoja odpoveď že si ostala tehotná, alebo že ti neprišiel druhý menzes, teda na ďalší mesiac

izabellik
25. mar 2022

@eliaska101 tiez neviem :D ked uz sa to tak stalo, tak to asi netreba dalej riesit nejak.

autor
25. mar 2022

Len mi je divné že sme sa s mužom milovali 4 dní nato klasicky menzes a ďalší meškal tri dni tak som urobila test a zrazu pozitívny že či som mohla otehotnie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre