Možné tehotenstvo - nechránený styk

jankajamka
28. dec 2021

Ahojte potrebujem vaše názory s manželom sme mali nechránený sex 2x v prvý deň plodneho obdobia a to bolo 6 dní do ovulácie už asi 2 dní mam také pobolievanie v podbrušku obcasne navali tepla menzes mam dostať za 3 dní myslíte že by tam bola šanca otehotniet a ci by už ukázal test ďakujem za názory

janai1
28. dec 2021

Ako môže byť 1. deň plodného obdobia vzdialený od ovulácie 6 dní?

lilope
28. dec 2021

@janai1 mne aplikácia ukazuje 5 dní pred ovuláciou ako plodné dni, kedy je možné otehotnieť, pretože spermie prežívajú v tele aj niekoľko dní. Pani to myslela zrejme takto. @autorka Šanca otehotnieť je vždy, test si sprav až v očakávaný deň menštruácie alebo po ňom aby bol výsledok spoľahlivejší.

janai1
28. dec 2021

@lilope ahaaa, aplikácia 😂 Okej, isto presne.. 👍🏽

jankajamka
autor
28. dec 2021

@lilope presne tak som to myslela

jankajamka
autor
28. dec 2021

@janai1 aplikáciu používam už veľa rokov a ešte sa mi nikdy nestalo ze by som mala ovulácie alebo menzes iné dni ako mi ukazuje mam 28 dnovi cyklus a vždy ako ukazuje tak aj dostanem

alex248
28. dec 2021

@jankajamka ja mám podobný problém. Po odstavení kojenia som mala zmeniť antikoncepciu 28dnovu som prestala brat a zabudla som na to a na siedmy deň sme mali s priateľom nechránený styk a podľa aplikácie som mala plodné dni neviem či aj ozaj lebo mám ciklus hore dole najmä kôli tej antikoncepcii ale teraz stresujem či nie som tehotná a premýšľam kedy je najlepšie si oravit test po koľkých dňoch keďže ani neviem kedy mi má prísť menštruácia keď chodila hore dole :/

jankajamka
autor
28. dec 2021

@alex248 fúú tak to máš riadne rozhádzané

certica22
28. dec 2021

Nespoliehala by som sa na aplikáciu..tiež Som si myslela že mám ovulácii v tom čase ako ukazuje aplikácia ale gynekológ má prekvapil na poslednej kontrole a ovulácia bola cca 6 dní pred tým /skôr ako ukazovala apka...takže ak by som sa spoliehala na apku dávno by som ovu presvihla 😏

ninka99865
29. dec 2021

Máš odsledovanu ovu aj inak? Testy, BT alebo gynekológom? Lebo moja aplikácia tiež niečo ukazuje a realita je úplne iná 😀

alex248
29. dec 2021

@certica22
@ninka99865 Ja som si napríklad ani nevšimla v apke že by som mala mať ovulaciu len som si všimla počas styku ze tam bolo strašné mokro a to by malo byť kriznak ovu ale ja to nemám nějak nastudované

jankajamka
autor
29. dec 2021

No takže mam 3 dno do menzesu a toto mi vyšlo 😍😍😍😍

jankajamka
autor
29. dec 2021

@jankajamka takže aj v prvý deň plodných sa dá otehotniet aj keď ovulácia je až o 6 dní

schutzangel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex248
29. dec 2021

@jankajamka gratulujem ❤️

alex248
29. dec 2021

@jankajamka to ste plánovali či pošťastilo sa?

alex248
29. dec 2021

@jankajamka ešte som sa chcela opýtať koľko dní po "snažení" ste si robili test?

alex248
29. dec 2021

@schutzangel ja by som testovala pre svoj pokoj 😀

jankajamka
autor
30. dec 2021

@alex248 mame doma 9 a 6 ročných chlapcov a moje srdce stále pisti za dievcatkom ale sme čakali kým budeme vo svojom chceli sme len sme nečakali ze to bude tak rýchlo podarilo sa po mesiaci co bývame v novom

jankajamka
autor
30. dec 2021

@alex248 12.12 sme mali 2krat bez ochrany to mi vychádzal prvý deň plodneho obdobia ovulácie som mala mat 17.12 test som robila 29.12 a menzes mal prísť 31.12 čiže 2 dní pred menzesom mi to ukazalo

jankajamka
autor
30. dec 2021

@jankajamka čiže na 17 deň

jankajamka
autor
30. dec 2021

@alex248 dakujem

zuzi0911
30. dec 2021

Áno. Aj ja mam dcérku 6 dní pred ovu 😊
Gratulujem 🍀

noemikatka
30. dec 2021

@jankajamka krásny test aj príznaky už niake sú?

jankajamka
autor
31. dec 2021

@zuzi0911 dakujem

jankajamka
autor
31. dec 2021

@noemikatka no pobolivalo ma podbrušku cítim sa taka nafuknuta nechuti mi jest a káva ktorú som milovala mi smrdí

noemikatka
31. dec 2021

@jankajamka tak držím palce ✊✊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre