Možne tehotenstvo - menštruačné bolesti

monika12486
25. nov 2020

Ahojte, prosím o názor, 9.11. som mala pohlavný styk, ovulácia bola pravdepodobne 13-14.11. od štvrtku mi začalo byť nejako divne, v sobotu 21.11. som začala pociťovať menštruačné bolesti, ktoré mám stále, veľmi sa mi zdvíha so všetkého žalúdok, prsia mám zväčšené a trochu boľavé, ale už 3 deň citim od spodu mokro, vo vnútri, stále chodím na wc, či mi neprišiel menzes, ten by som mala mať až 28.11. Robila som si v utorok a aj pondelok test a ukázalo ducha. Cítim, zeby som mohla byť tehotná, len má znervózňuje tie menštruačné bolesti a mokro od spodu, akoby som mala menzes, mali ste to vy aj niektorá niečo podobné? Dakujem

miadi
25. nov 2020

@monika12486 jasne kazde teho tak 😊urob si test 27 by mohla byt uz uplne silna druha ciarka.

monika12486
autor
25. nov 2020

@miadi áno? Tak si ma ukludnila, a tiež si cítila v pošve, ako keď je menzes? Ako mám výtok, ale na nohavičkách žiaden. Tak z toho som nervózna, sedím stále len na wc, či nemám menzes...

nelca0510
25. nov 2020

@monika12486 oh boze.. Tieto symptómy si môžeš aj stresom privodiť. Môže to byť PMS. Urob test, keď bude meškať a uvidíš.

miadi
25. nov 2020

@monika12486 hej total pocit ze uz uz pride mrcha a nic .. taky tlak dole. Ked si mala ducha a este je tak skoro pred meskanim ms tak by mala byt za 48h Ta ciarka vyraznejsia.

monika12486
autor
26. nov 2020

@miadi dnes som so robila test a duch, ale aj v utorok bol duch, boli to síce dva odlišné testy, ale aj tak som čakala silnejšiu čiarku a potom som si robila poobede a tam nič.

adriannasvk
26. nov 2020

Ja ked som bola 2x tehotna tiez som cakala,ze uz uz pride MS a nic,v den ked mi mala prist MS som si robila test,pozitivny 😉

monika12486
autor
26. nov 2020

@adriannasvk mne je aj zle, žalúdok sa mi zdvíha, viem, že pri prvom trhu som mala tiež príznaky skoro, ale neviem či som mala aj také akoby menzesove bolesti a mokro, nepamätám si to akosi.

adriannasvk
26. nov 2020

@monika12486 zistis😉ja som mala pri prvom uplne ine priznaky ako pri druhom😊urob si test zajtra a daj info 😊

monika12486
autor
26. nov 2020

@adriannasvk Už nemám aký, musím kúpiť, všetko som minula 😃

adriannasvk
26. nov 2020

@monika12486 😄nevadi,drzim palce😉

monika12486
autor
26. nov 2020

@adriannasvk ďakujem 😉

karinaaaa
28. nov 2020

@monika12486 ahoj tak akomsi dopadla ? Mám podobné nieco ako ty tak ma to celkom zaujíma mešká mi menzes uz dva dni od plodnych dni mam celkom bolesti co som nikdy nemala potom to prešlo mala som dostať menstruaci hrozne ma boli brucho toez ma napina často a tiež chodim casto kukat na wc s pocitom ze uz prisla červená 😀 test zatial vcera negat.

monika12486
autor
28. nov 2020

@karinaaaa no ja som si dnes robila test a negatívny, dnes som mala dostať menzes, také bolesti som mala, vaječníky bolia, stále pocit, že už mám menzes, a stále nič. Ale už vo štvrtok som si všimla, že prsia už nie sú také nafúknuté a už mi ani tak moc zle nebolo, v piatok tiež nie, čo dovtedy má napínalo aj keď som otvorila chladničku, tak neviem čo si o tom myslieť, ozaj som cítia, že som tehotná.

karinaaaa
29. nov 2020

@monika12486 Ja som mala štvrtok dostať stale nic bolesti mam take.ze sem tam nieje to nonstop ale pred menstruaciou teda pred štvrtkom som mala vacsie bolesti teraz je to menej a už je nedeľa ale v piatok po prvom dni meškania som si spravila test mala som doma a negat. Tak neviem či rano si mam ist kupit a skúsiť ďalší alebo co to je zbytočné

kika109
11. feb 2023

@karinaaaa ako si dopadla?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre