Možné tehotenstvo a tabletky proti bolesti

xtina1711
3. apr 2021

Ahojte baby 🙂 prosim mam otazku ..raz sme s priatelom skusili pokus o otehotnenie..ale klasicky mi meskava menzes aj 14dni..uz mi meskaju 12 dni vobec ma stale neboli podbrusko len prsia asi tyzden ale farba bradaviek normalna,jem vsetko, neni mi zle ani nic..robila som si dva testy a na oboch bola druha ciarka slabucka oproti tej prvej...volala sim na gyn ale az po sviatkoch mozem prist..a bolela ma tyzden hlava a brala som mig 400 asi 4 tabl bojim sa aby ak som tehotna,bolo dietatko zdrave..co si myslite?dakujem🙂

petamich
3. apr 2021

ak si chces byt ista sprav rano dalsi test, ciarka uz by mala byt vyraznejsia, kedze HCG by malo stupat
a co sa tyka tych liekov nie nic sa nemohlo stat, kazda xta zena, ktora sa aktivne nesnazi ani netusi, ze je tehotna a mala migrenu, vianocny vecierok, vinnu cestu...x veci, v tej dobe sa zrejme uhniezdovalo a este nebolo ani napojene na tvoj krvny obeh, cize negativny dopad to isto nemalo

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aurorastone
3. apr 2021

veď temu máš už založenú aj ti odpovedali 🙂

xtina1711
autor
3. apr 2021

@aurorastone zistujem este dalej😊

xtina1711
autor
3. apr 2021

@petamich dakujem velmi za ukludnenie😊

xtina1711
autor
3. apr 2021

@bambulienka25 dakujem😊😊

aurorastone
3. apr 2021

@xtina1711 to je pekne 🙂 ale obe témy vidia všetci rovnako takže do buducna stačí jedna

xtina1711
autor
3. apr 2021

@aurorastone aha dakujem za upozrnenie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre