Možné tehotenstvo

belinkova
28. dec 2021

Zdravim!
S manželom sme mali pohlavný styk chránený 1.12. kedy som si 2.12. vzala tabletku EllaOne...10.12 sme mali opäť chránený pohlavný styk...mám nepravidelný cyklus,mešká mi menštruácia,bazalna teplota včera bola 36,4°C a dnes 36,3°C...mám urobené 3 negatívne tehotenské testy a žiadne príznaky tehotenstva...môžem byť tehotná? predmenstruačný syndróm som mala...Alebo je to len kvôli tabletke? Bojíme sa,nechceme dieťa a manžel kontroloval kondóm tak ako vždy a nebol prasknutý...tak ako to je?

babovka2321
28. dec 2021

@belinkova naco si prosim ta brala tabletku, ked bol styk chraneny?

zmrzlinka2021
28. dec 2021

@belinkova ak mas tri testy negativne, tak tehotna nie si.
Ak mate dovod nemat deti, rieste to okrem kondomu aj pharmatexom - zaroven.
Ak vobec neplanujete deti, nech manzel ide na zakrok

janai1
28. dec 2021

To si po každom sexe šupneš tabletku? Či prečo si si ju vzala?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belinkova
autor
28. dec 2021

@janai1 vzala som si ju pretože sme sa báli že sa niečo stane keďže sme na kondome našli niečo biele,tak pre istotu...a neviem či mi posunula tabletka ovuláciu alebo som ju mala 10.12. keď sme mali pohlavný styk a niečo sa pokazilo,som vo veľkom strese a testy sú negatívne,tak neviem

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belinkova
autor
28. dec 2021

@bambulienka25 tak bolo to z vonku,bolo to narýchlo a akurát dnes pociťujem pri dvíhani z postele pichnutie v pravom vajecniku tak to je zaujímavé 🙉

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belinkova
autor
28. dec 2021

@bambulienka25 mala som v minulosti tabletku po Escapelle a po tej mi menštruácia prišla normálne a po tejto EllaOne stále nič,tak snáď to nie je tehotenstvo 😉

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belinkova
autor
28. dec 2021

@bambulienka25 fuuu,vydýchla som si,aj keď 100% istá že nie som tehotná budem,až keď dúfam že pôjde menštruácia 😉

vierkainka
28. dec 2021

@belinkova dúfam ,že vieš o tom,že niektoré ženy majú menzes niekedy až do tretieho mesiaca.A napísať,že budem kľudná až keď príde menzes,je teda nie až také spoľahlivé.No ale k veci.Moj názor je,že tehotná nie si.A s tými tabletkami "po" si dávaj pozor,vedia narobiť veľa problémov v budúcnosti,keď budeš raz chcieť mať to dieťatko.A teraz máš zjavne rozhaseny, rozhodeny cyklus.To pichanie ,môže byť z tabletky a môžeš mať aj zápal.Mozno mas mykózu,zbehni s tým radšej k doktorovi.

belinkova
autor
28. dec 2021

@vierkainka tak ja viem,čo som sa pýtala doktora že keď by som bola tehotná,tak to normálna menštruácia nie je,keďže sa nemá čo uvoľniť z vaječníka...ale tak tiež dúfam že to tehotenstvo nie je keďže tie testy sú negatívne, urobím si ešte v piatok a pondelok a keď budú negatívne tak bežím k doktorovi,ďakujem baby.😉

belinkova
autor
28. dec 2021

@belinkova hlásim sa znova 😃mne to baby fakt nedá ani spávať,začala som mať citlivé bradavky...a dokonca som si aj spomenula že manžel sa urobiť do kondomu a ešte aj mimo mňa...a mohlo sa stať že mi tabletka ktorú som brala toho 2.12. posunula ovuláciu až na tento týžden? Podvečer som spozorovala aj taký výtok ťahavy priesvitný...bojím sa,zajtra ďalšie testy urobím,len,fakt baby,čo si o tom myslíte?...alebo mám citlivé bradavky že konečne je menštruácia na ceste?😃🙉

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belinkova
autor
29. dec 2021

@bambulienka25 tak čítala som len mi to tak napadlo,ja si na jednej strane myslím,že to nie je tehotenstvo,keďže bol aj kondóm a ani sa do mňa neurobil,mala som aj pms len mi mešká menštruácia,no na druhej strane je tu ten pocit že som v tom

vierkainka
29. dec 2021

Tvoj manžel sa urobil do kondómu,aj mimo teba...ako teda môžeš byť tehotná? Ak teda správne rozumiem,nemalo ako dôjsť ku kontaktu so spermiami.Ci tomu nesprávne rozumiem ?Poprosím o vysvetlenie.Dakujem.🙂

mamina87
29. dec 2021

Ahoj ja som brala tabletku po pred 11 rokmi ....a mám syna 😂

belinkova
autor
29. dec 2021

Tak baby,dnes ďalšie 2 testy negatívne robené ranným močom 😃

belinkova
autor
29. dec 2021

@vierkainka tak ja som tu, tabletku brala 2.12 kedy sa manžel urobil do kondomu a do mňa,preto som ju vzala lebo na kondome z vonku ostalo niečo biele...a v tom druhom styku,kedy bola pravdepodobne ovulácia sa urobil do kondomu a mimo mňa,nejako blbo som to vysvetlila ospravedlňujem sa.🙂

belinkova
autor
29. dec 2021
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
belinkova
autor
29. dec 2021

@bambulienka25 áno áno...tak asi už nebude mať význam keď budem testovať ďalej,však?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
surikatajunior
6. jan 2022

Ahojte, chcem sa opýtať. V deň keď mi mala prísť MS sme mali s priateľom sex. Žiaľ, kondóm praskol a už je to 5 dní čo mi mešká MS. Chcem sa len opýtať, je možné, že mi len mešká a príde MS? Alebo je možné aj tehotenstvo. Ďakujem

monka105
6. jan 2022

@belinkova opäť ty? Mala si chránený sex, muž sa do teba nespravil, ešte si si dala aj tabletku po, testy máš negatívne, nechápem nad čím ešte stresuješ. Ono keď raz človek začne sexuálne žiť, musí vždy počítať aj s možnosťou neželaného tehotenstva. Cyklus ti rozhádzala tá zbytočne užitá tabletka, mimochodom stres tiež nepomáha, príznaky si namýšľaš a ešte predtým, ako ti príde vôbec MS, si nechaj predpísať antikoncepciu alebo nesexuj vôbec.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre