Možné tehotenstvo

lienkara
Dnes o 10:34

Ahojte beriem duphaston a Ms mi mešká tri dni robila som si test a je negatívny je možné že test ešte ukáže pozitivitu ,alebo už si nemám robiť nádeje ? Dva týždne mám bolestivé prsia na dotyk také naliate a zväčšené a niekedy bolesť podbruška ako by mala prísť MS ale zatiaľ neprišla. Ovulácia bola pred 13 dňami.

gejb
Dnes o 10:49

@lienkara meška ti pravdepodobne z duphastonu. Kým ho berieš tak MS nepríde...
Dokedy ho ešte máš teraz brat?
Tých 13 dní je uz dosť, to už by test mal ukazat...

lienkara
autor
Dnes o 10:51

@gejb brala som ho od 17 DC 10 dní a prestávka a počas tej prestávky mal prísť dnes je tretí deň a ms zatiaľ nikde ...

gejb
Dnes o 11:02

@lienkara po vysadení príde väčšinou tak na 3.-4. Deň. Taka je moja skúsenosť...
Zajtra ti už príde....
Akože ešte môžeš skúsiť test ale od cca 10teho dňa už býva väčšinou aspoň slabá čiarka...

sims4
Dnes o 11:22

Podľa mňa to je tiež z toho duphastonu. Treba vydržať ešte či nepríde a potom robiť test 🙂

x_mery_x
Dnes o 12:40

Ako ti moze meskat 3 dni, ked si mala ovulku pred 13dnami? Ci co mas lutealnu fazu len 11dni?
Pravdepodobne tehu, teraz nie si. A tie priznaky su len PMS.

lienkara
autor
Dnes o 12:56

@x_mery_x som dva mesiace po laparoskopii ( prefuk vajecnikov)a beriem prvý mesiac clostilbegyt a duphaston tak možno mi to rozhadzalo cyklus.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre