Možné tehotenstvo

21. apr 2024

Ahojte, 2.4.som mala biochemické tehotenstvo v 6. týždni. Vyšpinila som sa sama. Snažíme sa o bábätko, tak som si sledovala ovulaciu, ktorá bola teraz v pondelok 15.4. podľa ovulacneho testu. Posledné dni mám bolesti krížov a napätie v podbrušku, tak som sa dnes otestovala ovulacny testom a vyšiel pozitívny. Stretol sa s tým niekto? Je možné pripadne začínajúce tehotenstvo? Menštruáciu podľa aplikácie mám dostať 30.4.

stellarstar
21. apr 2024

Biochemické v 6 tt? Tak to nie je potom Biochemické a prestávku si vôbec nemala? Aspoň cyklus dva by si mala dat pauzu aby sa maternica a telo dalo do OK 🙈

bambieblue
21. apr 2024

To môže byť aj PMS tie bolesti a ovulačné texty sú hlúposť tie sú pozitívne skoro vždy, na to sa nespoliejaj a keď máš dostať MS 30 tak si sprac test deň pred a teh.testom nie ovulačným

autor
21. apr 2024

@stellarstar áno, biochemické ktoré bolo potvrdené aj lekárom. Bolo mi povedané od doktora že sa mozme snažiť hneď.

zuzankaaa223
21. apr 2024

Ahojte môžem byt tehotná keď sa do mňa muž urobil a za pól hodinu som dostala menštruáciu

stellarstar
21. apr 2024

@zuzankaaa223 jasné

bambieblue
21. apr 2024

@zuzankaaa223 🤦‍♀️🤦🤌🤌 Mňa tu už nič neprekvapí 😂

bambieblue
21. apr 2024

@stellarstar 🤣🤣

nevenka
21. apr 2024

@bambieblue ovulacne testy nie su hlupost a nie su pozitivne skoro stale, to odkial mas? Jedine, ak si sa zle vyjadrila. To, ze ovulacny ukazuje skoro vzdy aj druhu ciarku ale neznamena, ze je pozitivny stale 🙃. Praveze vtedy je negativny. A pozitivny je, ked testovacia ciarka je rovnako silna, aleho silnejsia, ako kontrolna.
@autorka mala si druhu ciarku ako silnu?
Ak si mala 15.4. pozitivny ovu test, tak ovu mohla byt 16.4, aj 17.4. Alebo sa chysta len teraz. To je tazko povedat, pokial si si nemerala teplotu, tak len tipujes. Lebo ovu test nepotvrdzuje ovulaciu, iba Ti ukaze, ze telo sa na nu chysta...
Ja som ovu mala 13.4. alebo 14.4 , som dnes teda 7.-8. dpo, to by este ani telo nezistilo, ze je tehotne,...
Pri poslednom dietati som si sledovala a chcela overit tu teoriu s pozitivnym ovu testom. Tehotensky bol davno jasne pozitivny, ovulacny mi pozitivitu ukazal az tyzden po tehotenskom teste. Takze toto vobec neries.
Ak predpokladas, ze bola ovu 15.4., tak najskor na 25.4. si rob tehotensky test, aj to bude este skoro mozno, najlepsie zacat 27.4...

autor
22. apr 2024

@nevenka ďakujem za ľudskú odpoveď 😌 predchádzajúce cykly po ovulácii som následne mala hneď snehobiely test. Tento cyklus po ovulácii mám takýto výsledok, viem že je akoby negatívny. Druha čiarka nie je dostatočne silná, ale je to po 6 dňoch od ovulácie. Len cakam maličkú nadej že by mohol vyjst pozitívny test, som dost nedockava.

sense
22. apr 2024

Toto je negatívny ovulacny test , stačí trochu menej zriedený moc.
Počkaj ešte aspoň. Týždeň a potom skus tehu test ak nevydržia do ms

olivia2001
24. apr 2024

@stellarstar ja som potratila samovolne v 8tt, nestihla som prestavku a hned som otehotnela ziaden problem😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre