Možné tehotenstvo

2. apr 2024

Ahojte ja sa idem opýtať možno ste sa niektorá s tým stretli?
Cez víkend mi vyšiel digitálny test pozitívny, dovtedy tie iné testy len slabucke čiarky ... dnes ráno som si našla krv na nohavičkách...išla som na pohotovosť,tam doktorka nič nevidela ,vraj je to aj moc skoro
Robili mi aj tam test, vyšla slabucka čiarka ...no ja keď som si robila cez víkend digitálny test tak pozitívny
Robili mi test z krvi, negatívne ale nie úplne
Poslali ma domov ,mám sa hlásiť u doktorky po krvácaní
Prišla som domov, a už nekrvacam
Ja neviem môže byť stále že som tehotná a že to bolo spinenie? Mám si spraviť test ešte v piatok ?
Ďakujem 😊

doris11
2. apr 2024

No my to veru nezistime nijako 🙂 treba len počkať a uvidí sa. Mohlo ísť len o špinenie ale mohlo to byt aj niečo iné. Urob testy neskôr a uvidis či bude čiarka silnejšia alebo nie ..

autor
2. apr 2024

@doris11 a kedy najbližšie podľa teba v piatok či aj skôr si mám spraviť ?

doris11
2. apr 2024

Kedy si mala dostať ms?

doris11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
2. apr 2024

@doris11 24.3 som mala dostať

autor
2. apr 2024

A dnes neviem či to je menzes alebo nejaké spinenie ale nemám bolesti ako pri menzese

doris11
2. apr 2024

No to by ti uz ukázalo koľajnice keby si tehu, objednaj sa na gyndu, tam ti najlepšie povedia.

cookie29
2. apr 2024

nikto nevie ako to dopadne, ani lekar

petra92
2. apr 2024

Nemala si styk? Ja som v prvom tehotenstve krvacala po sexe, ale teda bola som už v 7-8tt a teda len o styku sa to stalo, tak mi dal dr duphaston, skôr by to pravdepodobne ani neriešil.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre