Možné tehotenstvo

6. aug 2023

Ahojte ženy. Chcela by som sa spytat. Minuly utorok mi skončila menstruacia v ten deň sme mali s priateľom prerušovaný styk. (Nespravil sa do mna). Dnes sme mali sex, tak isto prerušovaný. Mám plodne dni a cely deň mi je strašne zle, na grcanie a mám bolesti v podbrušku. Preto sa chcem spytat či je možné že by som bola tehotná (1 týždeň?) a mala by som takéto príznaky. Neviem si to inak vysvetlit 😆. Strašne mi je na grcanie a určite si to nenamyslam. Ani že má brucho boli 😂. Tak má len zaujíma či je to možné. Dieťatku sa nebránime, ale ani sa nesnažíme. Preto viem že dnu sa nič nedostalo. Len kto vie. Kvapocka lásky mohla 🤷🏼‍♀️😂

autor
6. aug 2023

A chcela by som ešte dodať. Ťa bolesť v podbrušku. Nikdy má pri ovulácii brucho nebolelo. Ale jasne že zto môže byt z toho že zrazu boli. To nehovorím že nie. 🙂

veronikaszabova
7. aug 2023

Nie, nie je to tehotenstvo

bejka90
7. aug 2023

Teraz mozes mat akurat tak ovulaciu.... alebo je vo vzduchu crevna viroza, ak by si aj grcala nahodou v tychto dnoch

selena_luna
7. aug 2023

Treba si trochu pozriet biologiu ako a kedy sa oplodnuje, deli a uhniezduje vajicko. za a, nemozes mat priznaky v prvom tyzdni. Priznaky sposobuje HCG a to este nemas v krvi. Prichadzaju az ked sa vajicko uhniezduje a hcg stupa
to je ozaj tak v okolo plus minus meskajucej ms. Za b, tehotna ale byt mozes. Akykolvek ( prerusovany ) sex=mozne tehotenstvo.

zenulkaaa
7. aug 2023

To ze ti je na vracanie, moze byt skor crevna viroza a este k tomu ked Ťa brucho boli.
Mna by ani nenapadlo si toto spojit a tehotenstvom, skor s tou crevnou virozou.

tinka_1807
7. aug 2023

Je to veľmi skoro na príznaky tehotenstva.
Tehotná byť môžeš, ale ešte ani na teste ti neukáže. Nemôže ťa bolieť brucho z toho dnešného styku? ... A keďže máš aj čudný žalúdok nemôže to byť nejaká viróza oba? Alebo si nezjedla niečo, čo podrazdilo čreva aj žalúdok? 🙂

cimage
7. aug 2023

Ak dieta nechcete, tak je dobre sa chranit inak ako prerusovanim a potom zbytocne stresovat a strapnovat sa na mk.

zuza265
7. aug 2023

@cimage oni sa dietatku nebrania🙂 pisala to. Cielene sa nesnazia, ale ak sa stane tak sa stane…

zuza265
7. aug 2023

Suhlasim s babami, ze na tehotenstke priznaky je skoro ak by doslo k otehotneniu v prebiehajucom cykle. 🤗 uvidis v case prichadzajucej ms ci pride

autor
7. aug 2023

@cimage precitaj si este raz co som pisala. A nechci byt nasilu múdra. Keby nechceme viem co robit. Neboj sa 🙂

autor
7. aug 2023

@zuza265 dakujem za vsetky rady 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre