Možné tehotenstvo

12. apr 2023

Dobrý deň. Rada by som si prečítala vaše názory, rady,skúsenosti ?
10.3. som mala poslednú ms. Cyklus mám 30 dňový.
5-6.4? Som mala pichanie v podbrusi a jednorazové svetlo krvavé spinenie. Menštruáciu som mala dostať 9-10.4. avšak neprišla a 9.4. som mala hnedasté spinenie (malo netrebalo hygienické vložky ) . Je možné že som mala posunutú ovulaciu ( nesledovala som hlien ani ovu testy ) . S partnerom sa snažíme. Je reálne možnost, že som tehu napriek tomu ,že test z ranného moču je dnes negat. Bolesti tlaky pms nič také nepociťujem ďakujem za komentáre

mysiacik28
12. apr 2023

Mozne to je. 10,11 a dnes uz spinenie nemas?
Ja som to mala podobne ako ty. 6dni pred ms som mala spinenie jeden den
V den MS spinenie a odvtedy nic - som v 5tom mesiaci
Ale zato test som mala pozitivny den pred MS takze tazko povedat naozaj. Aky test si pouzila?

autor
12. apr 2023

@mysiacik28 nie už žiadne spinenie ani náznak že by mala ms prísť.. test som použila prúžky dr Max. Nebol ani duch.

mysiacik28
12. apr 2023

Tak vyskusaj rano iny test. Napriklad mamatest. Ten mne ukazal brutalne skoro ducha 🙂

daduska6199
12. apr 2023

@mysiacik28 veľa báb tu písalo že mamatesty duchujú tak isto aj pepino 🤷‍♀️

autor
12. apr 2023

@mysiacik28 ďakujem skúsim ten test.

daduska6199
12. apr 2023

@mysiacik28 ja som mala dr Max deň pred ms mi ukázalo slabú čiarku o dva dni už silnejšiu a včera takto 😊

janetinka27
12. apr 2023

pytas sa, ci je mozne, ze si mala posunutu ovulaciu, ale nesledovala si si to. takze mozne je vsetko, uz len uvidis, co bude dalej.

natali1991
12. apr 2023

@daduska6199 neduchuju !!!!!

mysiacik28
13. apr 2023

@daduska6199 ja som asi neni dobra vzorka. Mne pepino ani mamatest nikdy neduchoval. Prave naopak. Ked som otehotnela tak mi ako jedine ukazali druhu ciarku ako prve 🙂 zato napriklad livsane som mala snehobiely 🙂

daduska6199
13. apr 2023

@mysiacik28 ja len že som o tom počula tu na fórach nemám s nimi skúsenosť 😊

autor
13. apr 2023

Čo myslíte , ako to vyzerá ? Urobené teraz poobede. Ďakujem za odpovede.

mysiacik28
14. apr 2023

Podla mna si sprav test zajtra rano. Ale osobne si myslim, ze z tohto nic nebude. Meska ti 4 dni ak sa nemylim a to uz by si mala mat normalnu ciarku ked tak 🙂

autor
14. apr 2023

@mysiacik28 mešká áno ale mala som zjavne posunutú ovulaciu a to pospinenie v deň 5-6.4. Bola práve tá ovulácia. Tým pádom test robený 8dpo. Tuším. Ale ďakujem že mi praješ. . pekný deň aj tebe.

mysiacik28
14. apr 2023

To, ze si myslim ze z toho nic nebude ale neznamena ze ti neprajem. Nemozes predsa ocakavat, ze ti vsetky povieme len to co chces pocut. Ja ti to prajem, preto som ti aj napisala aby si skusila rano 🙂 tak sa skus zbytocne neurazat. Ale mozno su to uz tehotenske hormony ;)

autor
15. apr 2023

Nemám teraz žiadny test doma ale v pondelok urobím keď pôjdem do lekárne. A má stále nedošla.

bambieblue
15. apr 2023

Cleare blue je nespolahlivy test,mne ukazalo slabu druhu ciarku a tehotna som nebola

autor
15. apr 2023

@bambieblue hmm 🤔 mne zatiaľ vždy ukázalo. A nebolo to len raz keď ukázalo // a aj som bola tehu. Každopádne uvidím v pondelok. Už aby to bolo.

daduska6199
15. apr 2023

Daj potom vedieť 😊 clearblue je super👌

lalala94
15. apr 2023

Za mňa sú najlepšie tehotenské testy digitálny Clearblue a Woman Secret Baby. Nikdy ma nesklamali. A v digitálnom máš istotu - ten ti hneď napíše +/- a k tomu týždne, kým klasické testy len v takom čase duchujú.

autor
16. apr 2023

Takže som nevydržala do pondelka. Teraz som spravila a vyšiel takto dnes cca 11-12dpo asi. 🤷

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre