Môžem vylúčiť tehotenstvo, keď som dostala menštruáciu?

23. máj 2021

Dobrý večer. S manželom sa pokúšame o malé, dva týždne mám veľké bolesti pŕs. Dnes som dostala menštruáciu (mala som dostať o dva dni) a dnes je prvýkrát menstruacia akási iná. Nie je mi zle vobec(inak odkedy ju dlhé roky mám, tak každý mesiac keď ju dostanem si musím davat silne lieky lebo by som nevydržala. Dnes večer ma silno svrbel prsia a o hodinu na to prišla Ms. Keď došla Ms, tak tehotenstvo asi môžem vylúčiť, však?

lenuska9999
23. máj 2021

Sú ženy, ktoré mali prvé mesiace počas tehotenstva normálne menštruáciu.. skús si urobiť test

deti95060810
23. máj 2021

teoreticky áno....

autor
23. máj 2021

@lenuska9999
@deti95060810
Dakujem skúsim zajtra. Nemám ani kúpený 🙂

littlebubble
24. máj 2021

Test 🙂 pretože aj ja viem o jednej známej ktorá tehotenstvo zistila až v 3 mesiaci.
Babka v 5tom.

snazilka_bio_mamka
24. máj 2021

ak sa ti vylučuje s menštruaciou aj vystelka maternice, ak je vylučene

autor
24. máj 2021

@snazilka_bio_mamka nerozumiem

sunshine_18
24. máj 2021

Je rozdiel ci krvácas slabucko alebo silno a máš tam ako keby aj kúsky sliznice

autor
24. máj 2021

@sunshine_18 mám kúsky sliznice ale krvácam normálne. Doteraz som krvácala silno veľmi. Teraz normál.

sunshine_18
24. máj 2021

Tak si nemyslím ze si tehotná, mňa tiež zvykli bolievat prsia ešte aj 3dni počas menštruácie a potom prestali.... Ale ak veľmi chceš skus test keď ti skončí krvácanie

autor
24. máj 2021

@sunshine_18 Dakujem 🍀 no asi ešte počkám a keď tak skúsim o 2,3 dni 🙂

katkaholiova
24. máj 2021

temto mesiac som podobne len mne 6dni meskalo potom prislo 4dni hnede spinenie a potom od piatku ms.ale zaujimave ze bez bolesti a to som.prvy den vzdy musela ibalgin od bolesti.tento mesiac keby som kazdu chvilu na wc memusela ist tak ani neviem. vcera my bolo trochu na vracanie a dnes sa my aj hlava tocila a prsia skor svrbia

nellka21
25. máj 2021

@katkaholiova mne tiež meškala 4 dni, aj test mi vyšiel pozitívny a dostala som dnes MS. 😕😕

katkaholiova
25. máj 2021

@nellka21 moj bol a je negativny

miuska1990
26. máj 2021

Dobry den , den pred ovulaciu sme sa s priatelom snazili o babetko.Ovulacia urcite prebehla. Avsak kazdy mesiac den po ovulacii my uz zacina pms to su mierne krce a napatie v nohach. A citim to rovnako aj tento mesiaac. Do menzesu mam este 13 dni a uz citim pms cize krce aj napetie v nohach. Myslite si ze ak by sa bolo vajicko oplodnilo, tak by som nemala tento stav pms? Je tam este sanca ze menzes nepride? Alebo ak viem naisto ze je to pms, tak to znamena pravdepodobne, ze do dvoch tyzdnov aj pride menstruacia. Mala niektora z vas nieco podobne dakujem 😊 Viem ze uvidim o dva tyzden avsak ma zaujima ci mala to niektora podobne. Dakujeem

bublinka1426
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre