Môžem to považovať za negatívny test?

janka_01
30. nov 2022

Ahojte, mám 5 týždňov od styku, beriem antikoncepciu a mala som aj menzes 13.11. avšak neviem prečo stále myslím na možnosť tehotenstva. Dnes ráno robený test vyšiel takto. Neviem či to brať ako negatívny výsledok po takom čase. Čiarka po čase zmizla a test je negatívny.Fotky sú upravené keďže inak na nich nebolo nič vidno. Teraz som skúsila iný test (nepila som od rána) čiže moč je ako tak koncentrovany a ten je úplne snehobiely.

januska12323
30. nov 2022

Nič tam nie je....

veronikaszabova
30. nov 2022

@janka_01 nechcem byt zla... Ale naco sa tak kazdy mesiac stresujes? Uzivas HAK a aj tak sa stale testujes...

Btw test mas negativny.

sandyan
30. nov 2022

Negativne neboj,,nestresuj sa...alebo nesexuj a mas po stresoch...🤣🤣

janka_01
autor
30. nov 2022

@veronikaszabova užívam ju krátko a nejak jej neverím

veronikaszabova
30. nov 2022

@janka_01 kratko? Ved to riesis odkedy... Od augusta?
Ak jej neveris, chran sa inak.

mamulik10
30. nov 2022

@janka_01 toto hranici pomaly s nejakou poruchou ... ved berieš antikoncepciu tak co tu vkastne riešiš? Načo si robíš aj testy? Toto moj mozog nejak nezobral.

janka_01
autor
30. nov 2022

@mamulik10 to sama netuším prečo, ale keď som uvidela tu čiarku či kanálik tak som zhrozila.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninka99865
30. nov 2022

Už som sa zľakla že to tu tento týždeň nebude 🤪

sense
30. nov 2022

Už v téme. Predtým som ti napísala ze test je negatívny à to po termíne co si tam našla je len kanálik. Plus ti ďalšie 2 testy vyšli negatívne. Keby si tehotná tak 5 týždňov po styku máš 2jprudivu diaľnicu na teste. A ak neveríš Hak používajte ešte prezervativ

martinka13
30. nov 2022

Neviem veru ci sex stojí za toľko stresu....

martinaju
30. nov 2022

Autorka ma asi peniaze navyše.
Veď sa chrániš tak nestresuj neboj sa ak by aj antikoncepcia zlyhala tak to zistis a nemusis robit kazdý týzden test alebo si kup kvalitny test nie tieto papieriky premočene a potom tu stresujes ze tam je ciarka kanalil alebo co. Tvojho partnera zachvulu porazi z teba.

janka_01
autor
1. dec 2022

@martinaju ale tak čo čítam, tak niektoré mali nagativne testy a aj tak boli tehotné aj keď kto vie čo je na tom pravdy. Skúšala s aj normálny plastový test a nič. Stresujem práve kvôli tomu, že som v takej situácii že tehotná byť bohužiaľ nemôžem. Chránum sa najviac ako môžem, používame aj kondómy no stále sa bojím.

veronikaszabova
1. dec 2022

@janka_01 kondom + HAK a aj tak stresujes? No jedine teda nesexovat.

ckatka
1. dec 2022

@janka_01 tak nesexuj keď sa bojíš....toto nie je normálne.

januska12323
1. dec 2022

Jediná 100% ochrana je nesexovať aj keď panne Márii ani to nepomohlo.

ninka99865
1. dec 2022

@januska12323 🤣🤣

janka_01
autor
1. dec 2022

Očividne mi naozaj nič neostáva len sa rozísť a nemať sex. Len teda dúfam že tehotná nie som.

veronikaszabova
1. dec 2022

@janka_01 nie, nie si tehotna.

ibrunova
1. dec 2022

@janka_01 už zas? Čo ti poradiť? Asi len nesexovať.

martinaju
1. dec 2022

@janka_01 prosim ta uvolni sa pouzivas ochranu. Troška kludu do života. Ano mali negativne testy lebo mali posunutu ovulaciu a neskor ich mali pozitivne ale prosim ta zas never ze nemali nikdy pozitivny test a ine blbiny

ninka99865
1. dec 2022

Preboha a to budeš teraz x rokov sama kvôli tomu?

esmeronka
1. dec 2022

ked máš taketo stavy tak nesexuj a navštív odborníka lebo mať takéto hysaky s toho že môžeš byť tehotná napriek tomu že berieš HAK a používate kondomy neni vôbec normálne a treba to riešiť

zuzsat
1. dec 2022

Vo vsetkej ucte. Prosim.chran sa co najviac.nerozmnozujte.sa.
Uprimne myslim, ze by si mala navstivit.psychologa.nic v zlom, ale toto nie je uplne v poriadku riesit mesiac co mesiac.

janka_01
autor
2. dec 2022

@zuzsat tiež nič v zlom ale asi si nepochopila o čo sa snažím. Práve o to sa nerozmnožovať sa. Nie som blbá a uvedomujem si svoj stav. Jedného dňa sa to možno zlepší ale teraz to nie je ideálne.

zuzsat
2. dec 2022

@janka_01 tak nesexuj. Lebo popri HAK stale sa testovat je hlupost.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre