Môžem to brať ako pozitívny test?

14. dec 2023

Dala som preč vrchný obal, cez sklo sa zle fotilo s bleskom.

autor
14. dec 2023
natusqa123
14. dec 2023

Áno vidím tam slabulinku čiarku možno že to vyzerá max na 2tt tehotenstva..skúste o 2 dní znovu sa otestovať držím palce 💋

dzulli1980
14. dec 2023

A koľko Ti mešká ms? ... odfoť test z ranného moču za normálneho svetla ... rozoberať test nie je dobrý nápad, kus skreslený môže byť.

petamich
14. dec 2023

@natusqa123 2 tt tehotenstva, v zasade prebieha ovulacia 🤷‍♀️ asi to tak uplne nebude 2tt

petamich
14. dec 2023

ja osobne tam zial ciarku nevidim, ani naznak, uz meska menstruacia?

natusqa123
14. dec 2023

@petamich možno.. ze máš pravdu..ajtak držím palce😁

autor
14. dec 2023

A otvorili ste si tú fotku? Lebo ja keď si ju otvorím vidím 2 čiarky, takto mi už prepínať nemôže 🤨

natusqa123
14. dec 2023

@petamich mne sa ziadna ovulka ani ako keby neratala od poslednej menštruácie 20.10 posledná ms..a dnes som už v 7tt...takže mne hneď zistil.doktor minulý týždeň ze som v 6 tt a dnes už 7tt.

natusqa123
14. dec 2023

Počkaj otestuj sa na novo bud zajtra alebo v sobotu.a uvidíš ci tam nájdeš Druhu čiarku silnejšiu alebo aspoň trochu viac viditeľnu Paaaa

natusqa123
14. dec 2023

Neprepina ti...aj ja vidím som ti písala 🤣

petamich
14. dec 2023

fotku som si otvorila, ja tam ziadnu druhu ciarku nevidim, vidim tam akurat miesto, kde sa konci test a zacina dalsia sekcia (cast)

kazdopadne otestuj sa o 2-3 dni, HCG stupa obden, takze by to malo byt jasnejsie, drzim paste 🤞🏻

petamich
14. dec 2023

@natusqa123 no lebo tak sa to pocita, od poslednej menstruacie a beru sa do uvahy aj prve dva tyzdne cyklu, kedy si tehotna nebola, lebo najskor musis ovulovat (co v 90% pripadob beznych zien s pravidelnym cyklom byva v strede cyklu), to som tym chcela povedat

autor
14. dec 2023

Určite skúsim, v sobotu mám dostať. Ak nedostanem tak spravím v nedeľu. Ďakujem

natalymindo
15. dec 2023

@petamich odporúčam očného lekára. Krásne vidiet ruzovu čiarku. Gratulujem ❤❤❤

buberova
15. dec 2023

@natalymindo krásne?! Krásne vidieť ružovú čiarku? Máš pravdu vidím ale jednu...

petamich
15. dec 2023

@natalymindo dakujem k ocnemu lekarovi chodim pravidelne ❤️

maryetta
15. dec 2023

Je tam vidiet. Skus spravit v sobotu alebo v nedelu rano. Pripadne aj citlivejsi test a hned uz bude ciarka viditelna.

natalymindo
15. dec 2023

@buberova treba si fotku otvoriť a je vidieť?! Kto nechce neuvidi ja ju vidím a je ružová takyto test som mala ja pred 3 týždňami. A test je pozitívny.

buberova
15. dec 2023

@natalymindo beriem kedy si povedala že sa tam niečo črtá.. alebo že sa zdá že tam niečo je.. ale KRÁSNE vidieť je silné slovné spojenie musíš uznať

autor
15. dec 2023
natalymindo
15. dec 2023

@buberova nejdem sa tu chytať za slovíčka. Haló kolko más rokov? Ze sa tu somnou dotahujes vôbec o tom ako to ja vidím? Je to moj pohľad a Tvoj ma nezaujíma. Ja som fotku otvorila a je krásne vidiet druha čiarka ked tu foto neotvorim ledva ju vidím. Je to moj pohľad takze nemusis nic brat Teba sa ten test ani netýka a nejsi ani zakladateľka diskusie. Ak chceš vyjadriť svoj názor nech sa paci. Mas priestor. Rovnako ako každá z nás. Pekny dnik

petamich
15. dec 2023

@natalymindo toto iste mozem napisat ja tebe 🙂 tiez mam vlastny nazor a poslala si ma ocnemu, ci tam to neplati, to co pises @buberova?

kukucka26
15. dec 2023

Krásne a v nedeľu bude už krásna potom.pridajte doto

vela02
15. dec 2023

@natalymindo
@petamich
Odpadnem, ako sa dve dospelé ženy vedia hádať a urazat kvôli ničomu 😀 divne…
Btw, čiarku krásne vidím, držím palce 🙂

pehavcek
15. dec 2023

Je tam.Este slabucka, ale je.

natalymindo
15. dec 2023

@vela02 treba lepsie citat. Ja sa nehadam napisala som ze krásne vidim čiarku. A niektore maju potrebu sa tu navazat a riešiť co ja vidím 🤷🏻‍♀️ odpovedala som len do diskusie. Ale žiaľ musia sa nájsť zeny ktoré majú asi problém v každom slove v každej odpovedi ktorú tu nejaká mamička napise. Tiež sa čudujem niektorým matkám co dokážu. Smutne a ze zeny...

petka2016
16. dec 2023

Vidím vidím máš tam druhu čiarku q držím palce ja mam takú istú pondelok testujem ešte raz snáď bude silnejšia

marticka92
16. dec 2023

Ked fotkuu otvorim tak su tam 2 ciarky🤷‍♀️ asi mam.vidiny.

andie2810
17. dec 2023

Baby ak sa teda nemýlim tak vždy je od ocikanej časti najprv testovacia čiarka a potom je kontrolna ktora je tam teda vždy ak nie je chybný test... tu je to akosi naopak nie? Teda tento test je zlý/neplatný

kukucka26
17. dec 2023

@andie2810 kde dávate test do moču a začína farbiť je test tehotenstva a kde sa drží v ruke je kontrolny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre