Môžem tento test považovať za pozitívny?

9. mar 2024

Dobrý deň môžem tento test považovať za pozitívny? Zatiaľ slabá čiarka ja viem 😌

karinss
9. mar 2024

Ja som to takto mala a bolo to tam... nikdy mi test žiaden neduchoval... a ked som videla presne takúto slabú čiarku vedela som koľká bije 😅

autor
9. mar 2024

@karinss dakujem za skusenost 🙂 neviem tomu uverit :D ale bolo by super, keby som tehotna naozaj joj

karinss
9. mar 2024

Ja som to mala takto.. ledva bolo vidieť ale dako ma to nepotešilo no v aktuálnej situácii ale tak čo už všetko je ako ma byť sa vraví 😀 tak ja ti to prajem aby ti to vyšlo 🙂

autor
9. mar 2024

@karinss krajsiu si mala ciarku, vyraznejsiu 🙂 gratulujem a dakujem uvidime ako to pojde

blondinka95
9. mar 2024

Už mešká MS?

autor
9. mar 2024

@blondinka95 este nie, ale zvedava som bola, mam dostat v rozmedzi 4-8 dni, nemavam na den presne

blondinka95
9. mar 2024

Tak to vyzerá sľubne 🙂 sprav si o tie štyri dni

blondinka95
9. mar 2024

Moje čiarky keď MS meškala dva dni

autor
9. mar 2024

@blondinka95 jej pekne ciarky 🙂 kiezby som aj ja mala take onedlho, skusim dakujem

saska.j
9. mar 2024

Aj ja som mala takú čiarku a dnes ma už 2 roky

autor
9. mar 2024

@saska.j to rada pocujem 🙂

autor
9. mar 2024

@saska.j teda citam *

saska.j
9. mar 2024

A to ju skôr videl môj chlap ako ja 😁

autor
9. mar 2024

@saska.j ja som raz ukázala mužovi a nevidel, ale to bol len kanálik vtedy. Zistila mu nechcem povedať, náhodou z toho nič nebude, tak chcem počkať

paty277
9. mar 2024

Pokiaľ je to mamatest netešila by som sa ešte, čiarku vidno ale ja sama som mala silnejšie čiarky a nič z toho nebolo ale tiež som mala takú čiarku a mám vedľa seba 4 a pól mesačnú princeznú .
Skus pretestovať o 2-3 dni snáď to bude silnejšie 🙏

autor
10. mar 2024

@paty277 ahoj dakujem, dnes kupim dr.max test 🙂

autor
10. mar 2024

ak mozem zienky taka otazka, preventivne som si kupila kys.listovu predvcerom, od vcera rana ju beriem, ale zaroven mi je od vcera zle od zaludka, vcera to zacalo doobeda a dnes uz teraz mi zacalo byt zle, moze to byt z tej kys.listovej? este som to nebrala, tak neviem ci moze mat take ucinky, dakujem vam 🙂

andy_sixx24
10. mar 2024

Pri oboch deťoch som mala takéto slabé čiarky dokonca clearblue mi ukázal negat. Takže vyzerá to nádejne. Držím palce.

autor
10. mar 2024

@andy_sixx24 kiezby 🙏 dakujem

sonka333
10. mar 2024

ahoj ,robila si testik dnes?

blondinka95
10. mar 2024

Autorka, mne hovorila jedna baba v nemocnici ze jej bolo zle z kyseliny, brala potom nejakú inú.

autor
11. mar 2024

no ahojte, tak vcera som sa nedostala do lekarne, miniem este tieto slunicka co mam, ale dnes je ciarka rovnaka ako vcera aj predvcerom, cize je to asi falosne, cakala som ze zosilnie, nevadi co narobim

autor
11. mar 2024

@blondinka95 dnes som si nedala, uvidim ci to bolo ozaj z nej 🙂

karinss
15. mar 2024

Tak ako? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre