Môžem si spraviť Clearblue digi?

8. feb 2024

Ahojte, môžem si spraviť clearblue digi aj takto neskôr ? O takomto čase ? Či mám počkať radšej do rána ?

tehotna40
8. feb 2024

Kľudne ja som na normálnom mala ráno ducha a z pobedneho moču digi +1-2. Ak je to tam, tak ukáže, držím palce

sejbipi
8. feb 2024

Záleží koľko ti mešká. Ak mešká. Pri prvom tehotenstve som si robila večer a boli riadne koľajnice. 2x som radšej počkala do rána pre presnejší výsledok

autor
8. feb 2024

Zajtra som 14dpo ale 2 dni už mám ducha na testoch

ivik4
8. feb 2024

Ja som mala ranne testy komplet negativne,poobedne pozitivne.
Vsak skus

lucuass
8. feb 2024

Urob si teraz a pošli výsledok 🫶

sejbipi
8. feb 2024

Tak skús 🙂))

autor
8. feb 2024

No nič..tak nabudúce..

lucuass
8. feb 2024

😔😔 a ako dlho sa snažíte ?

autor
8. feb 2024

Snažíme sa iba krátko tak to neberiem až tak tragicky zatiaľ..síce to človeka mrzí ale čo už s tým spravíme hádam to príde čím skôr 🙂

zanzilady
8. feb 2024

Možno je to naozaj preto že robis vecer 😌

autor
8. feb 2024

No neviem uvidíme, zajtra mi má prísť ms tak som zvedavá

akinom112
8. feb 2024

Ja mám skúsenosť takú, že pred MS som si robila testy s citlivosťou 10 IU , už tri dni pred MS som mala
Slabo pozitívny tento test, deň po očakávanej MS som si urobila 25 IU palickovy test a mala som úplne slabunku druhu čiarku v porovnaní s tými 10 testami, tento clearblue je citlivosť až 25, čiže ja som si ho robila až dva tri dni po očakávanej MS lebo som vedela, že skôr by bol určite negatívny. Takže za mňa nič nemáš stratene, len treba kúpiť test, krory je citlivejší a tento robiť možno po týždňovom meškaní.

autor
8. feb 2024

@akinom112 no na 10 IU mám už 2 dni slabé čiarky tak som zvedavá čo z toho nakoniec bude alebo nebude

lucuass
8. feb 2024

Uvidíš zajtra či dôjdu, keď tak píš nam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre