Môžem sa tešiť?

28. mar 2024

Dobrý deň, menzes som mala 22.2. Po týždni meškania som urobila test a vyšiel pozitívny. Ale čiarky sú dosť slabé, čo si myslím ze po týždni meškania by už mali byť vyraznejsie.
Myslíte, že sa môžem tešiť? Teraz keď idú sviatky to ani nezistim u doktora..

lisymbia
28. mar 2024

Áno je krásne pozitívny 😊 gratulujem a prajem všetko dobré

h2
28. mar 2024

To je jasné tehotenstvo, blahoželám.

autor
28. mar 2024

Ďakujem pekne 😍 ale asi sa zbláznim cez sviatky, kým pôjdem k doktorovi...on ma totiž dovolenku aj budúci týždeň a zastupujúci mi momentálne nedviha telefon. Pred polrokom som mala mimomaternicove, tak som veľmi bojim...

snazilka_bio_mamka
28. mar 2024

ja som sa to dozvedela na stedrý večer. Doktorka mala 2 týždne dovolenku ale ja som počkala este dalsí týzden kym som sa objednala po sviatkoch. nie je dôvod tam letieť, lebo aj tak nebude ešte nič vidieť.. ked som isla, bol plod s akciou srdiečka. Nemusís sa náhliť, gratulujem a prajem vela zdravia

ibrunova
28. mar 2024

K lekárovi tesne po sviatkoch pôjdeš zbytočne, ešte nič neuvidí.

majamat
28. mar 2024

super, gratulujem, totot su ozaj pozitivne testy.
ze je slaba ciarka po tyzdnovom meskani moze mat viac dovodov.
- neviem kedy si si test robila, ci rano,a le aj rano moze byt menej koncentrovany moc, ak vecer viac pijes.
- moze ist o posunutu ovulku
- moze ti stupat hodnota HCG v tom rozmedzi co tam je na nizkej urovni. tym nemyslim, ze by to bolo zle, ale ked si pozres normu HCG, tak to rozmedzie je obrovske. a nie kazda zena ma take vysoke hodnoty hned od zaciatku.mozu sa drzat nizsie.

cookie29
28. mar 2024

k lekarovi sa chodi okolo 8tt, skor to nema zmysel, zbytocny stres... takze pokial nemas problemy a pod tak skor ako v polke aprila tam nema zmysel ist, na sone nic neuvidi a budes stresovat, maximalne Ta posle na odber krvi a tam Ti daju hodnotu a bodka, ale nic z toho Ti nepovie, ci je tehu evolutivne, na to treba viac hodnot HCG a to sa tiez bezdovodne nerobi. Drzim palce

pelian
28. mar 2024

Este som tu asi ani raz nevidela take jasne a ocividne tehotenstvo ako teraz toto tvoje 😀 Gratulujem, nech vsetko dobre dopadne, vela zdravicka vam obom. 😇

autor
28. mar 2024

@pelian ďakujem veľmi pekne🥰 po 2.5 roka sme sa asi konečne dočkali. Aj sa teším, aj sa zároveň bojím 🙃

autor
28. mar 2024

Ešte jedna otázočka, ak by bol náhodou nejaký problém, môžem ísť na pohotovosť, aj keď to nemám potvrdené od doktora??

cookie29
28. mar 2024

keby si zacala spinit, krvacat a pod ano jasne...

ella1234
28. mar 2024

Gratulujem a vobec to nie sú slabé ciarky su to krásne koľajnice 🙂

dianka3
29. mar 2024

Keď si mala to mmt aj ti zobrali vajcovod?

autor
30. mar 2024

@dianka3 áno zobrali

dianka3
30. mar 2024

😕 The same 😔 A nemáš strach ze sa to zopakuje? A ako to tebe zistili? Ja koli špineniu

autor
30. mar 2024

@dianka3 začala som krvácať v 5 týždni, bežala som na pohotovosť. Nechali ma v nemocnici a na základe každodenných vysledkov HCG ktoré bolo raz hore raz dole usúdili ze je to mimomaternicovo a už ma brali na operáciu. A áno bojím sa, preto chcem ísť čím skôr doktorovi aby mi pozrel ci je niečo vidieť alebo nie. Tiež som momentálne 5+2

dianka3
31. mar 2024

Och jaj 😔 presne viem ja som bola už 9+3 už mu bilo aj srdiečko 😢🥺 bolo mi hrozne keď som kráčala poslednú cestu na operačku... keď sme ešte bolí dvaja ... 😭 Pripadala som si aj pripadám ako vrah ,už mám za sebou aj MA ale toto bolo o niečom inom ,viem ze by sme nemali obaja šancu. Tiež túžim ale sa nám nedarí... Aj tak mam veľký strach. Myslím na teba teraz som nervózna bojím sa za teba prosím daj mi vedieť ako si dopadla budem sa modliť aby bolo bábätko na správnom mieste, ach jaj moja ❤️ Posielam objatie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre