Môžem otehotnieť z dotykov na pošve??

sim318
7. mar 2020

Ahojte prosím vás o normálnu odpoveď...mali sme s priateľom sex a po jeho orgazme sa ma dotykal na pošve ale prsty nedával dnu len na klitoris...potom sme zistili že mal na prstoch zostatky ejakulátu...plodné dni nemám...je možné aby som otehotnela aj keď prsty neboli dnu a hneď po tom som sa umyla?? Ďakujem za odpoveď

katarinaba
7. mar 2020

Tie prsty by ma zaujimali najmenej. Kazdy muz pred vyvrcholenim vykucuje "cistiaci" sekret, aby sa mivova trubica vycistila a spermie cestou "neochoreli". A v tom sekrete sa mozu aj nejake tie spermie nachadzat. Mozno si uz pocula o kvapockach lasky.
Odpoved je teda jednoducha: mali ste nechraneny styk, ano mozes otehotniet.

katarinaba
7. mar 2020

*mocova trubica

sim318
autor
7. mar 2020

@katarinaba ďakujem za odpoveď ale zaujímajú ma hlavne tie prsty

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patusikk
8. mar 2020

ja si myslím, že je to veľká pikovina, aby si otehotnela z kvapôčiek lásky keď máš neplodné dni... Myslím si, že cez plodné je dosť veľké riziko otehotnenia pre kvapôčky lásky...

sim318
autor
8. mar 2020

@patusikk áno čítala som niekde že v kvapočkach láska je dosť málo spermii...čiže takéto otehotnenie je skôr raritné...ale viem že nie nemožné

mondolina
8. mar 2020

@sim318
Na oplodnenie stačí jedna spermia.

nykkushka
8. mar 2020

Mňa by len zaujímalo, ako sa tie spermie mali dostať dovnutra, dovnútra do pošvy, kde sa nachadzajú potencionálne vajíčka čakajúce na oplodnenie 👎 🙄 😨 . Jedine, že by mali namiesto bičíka malé nôžky a odcupitali tam samé, keď pišete, že "prsty dovnútra nedával". 😀

jeliz59
8. mar 2020

Asi tazko....☺️podľa mňa....

sara_1
8. mar 2020

Ja si myslím že to nie je možné 😊 skôr keby ti tie prsty dával dnu a mal na nich ejakulát ale keď nemáš plodné dni tak nič 😊

sim318
autor
8. mar 2020

Ďakujem Vám za odpovede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre