Môžem otehotnieť, keď som mala styk na 9. deň cyklu?

15. mar 2022

Styk som mala na 9 deň cyklu, chraneny a taktiež asi na 22 deň cyklu a tiež chránený. Mam par dní do ms a spozorovala som malé množstvo ako keby ovulačneho hlienu. Bolia ma aj prsia ale nemam ich na dotyk citlivé ani navrete. Môže to byť tehotenstvo? Test som mala včera negatívny. Dnes mam 28 deň cyklu.

barus26
15. mar 2022

keď si mala negatívny test tak nie tehotná nebudeš a okrem toho ak si mala chránený sex tak by to bola mala pravedopodobnost. Bolesť prs je nornalna aj pred MS

janetinka27
15. mar 2022

hlien musis poznat velmi dobre,aby si ho mohla posudit ako ovulacny. plodny hlien sa moze vyskytovat aj tesne pred ms vplyvom vysokej hladiny estradiolu (napr.pri cyste), co vsak nemusi byt a ani urcite nie je tvoj pripad. pri tom,co si popisala,je mala sanca na tehotenstvo

kitta777
15. mar 2022

Ahojte , chcem sa len spýtať na vaš nazor
Ms mi meška 2 deň mam mierne bolesti v podbrušku ale nie krče skôr pichľavá bolesť , kríže a prsia ma bolia tiež
Test som si robila dnes poobede a bol negativny , mam ho zopakovať ? Stretli ste sa s niečim podobným ?

beata_k
15. mar 2022

Moj 9 den cyklu ma skoro 3 roky a druhe je na ceste. Tiez 9 den cyklu. Mozne to je....

barus26
15. mar 2022

@beata_k aj tvoj 9 deň cyklu bol chránený?😀

beata_k
15. mar 2022

@barus26 Nie 😃. To len keby autorka skusala este niekedy len tak bez ochrany...ze nech neskusa 🤭

majamat
15. mar 2022

@kitta777 havne test v zaciatocnych fazach tehu treba z ranneho mozu, poobede je moc rozriedeny vodou a preto koncentracia hormonu je nizsia.

katuska2301
16. mar 2022

@beata_k aj ste pociťovala nejak posunutú ovulku? Alebo ste mala nejaké príznaky pred očakávaným ms? 😊

beata_k
16. mar 2022

@katuska2301 Ano, mam ju trochu bolestivu takze o nej viem.

katuska2301
16. mar 2022

@beata_k A ktorý deň cyklu ste začala mat nejaké tehu príznaky?

autor
16. mar 2022

@janetinka27 mne sa zdá že je ovulačný ale keďže si ovulaciu nesledujem tak si nemôžem byť 100% istá že to ovulácia je. Počkám do ms a uvidím že či príde tak ako má

beata_k
16. mar 2022

@katuska2301 Test som si robila az ked mi meskala ms. Ziadne tehotenske priznaky som nemala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre