Môžem otehotnieť, keď ešte nemám menzes po pôrode?

ejkasmejka
10. feb 2015

Mam otazku..mozem otehotniet ked mi este po porode nenabehla menstruacia? 🙂

meluela
10. feb 2015

@ejkasmejka je to menej pravdepodobne, ale nie vylucene .. lebo hociktory cyklus sa moze spustit ovulacia ktora je skor nez menstruacia (nebudes o tom vediet) a v tom cykle uz mozes otehotniet

ejkasmejka
autor
10. feb 2015

aaa od narodenia ubehlo uz 5 mesiacov..

ejkasmejka
autor
10. feb 2015

@meluela dikyyckoo 🙂

meluela
10. feb 2015

@ejkasmejka no tak to uz mozes ocakavat ze cyklus moze kedykolvek naskocit .. mne napr. naskocil po 7m, cize cca. po polroku som uz mohla otehotniet napriek tomu ze som kojila

katarinamarkova
10. feb 2015

@ejkasmejka
🙂 ano 🙂

espoleta
10. feb 2015

nebola by si prvá, ktorá takto otehotnie 🙂

martina040611
10. feb 2015

Jasne ze mozes, vulacia predchadza menstruaciu. Ak samozrejme naplno kojis nemala by si...

sednaja
10. feb 2015

@ejkasmejka poznám prípad, ked otehotnela pocas sestonedelia........take áno....

nikola599
10. feb 2015

Ahoj ja som otehotnela po porode po sestonedeli tiez som s toho bola v soku ako je to mozne 😃

slavik
10. feb 2015

Ja som otehotnela bez menzesu. Malá mala vtedy 15 mesiacov 🙂

ejkasmejka
autor
11. feb 2015

Aaa cely cas kojim naplno na vypýtanie ..

ejkasmejka
autor
11. feb 2015

@katarinamarkova
@espoleta
@meluela
@martina040611
@sednaja
@nikola599
@slavik
aaaa cely cas kojim naplno...
Dakujem vam kocky za odpovede 🙂

redlola
11. feb 2015

Moja svagrina takto dvakrat otehotnela, prvy raz po roku, druhy po roku a pol tusim

sednaja
11. feb 2015

@ejkasmejka Moja gynekologička sa vyjadrila, že pri intenzívnom kojení do pol roka dieťaťa, by žena otehotnieť nemala..........ale poznám prípady, čo otehotneli, no ťažko povedať, či kojili intenzívne....hovorím, poznám aj takú, čo počas šestonedelia, no neviem aké iné aspekty okolo toho boli........osobne by som sa na to nespoliehala

olivia6
11. feb 2015

ano, mozes, pretoze ovulacia prebieha skor ako menstruacia - cize vylucenie sliznice z maternice.
Jedna znama ma tak tri deti za tri roky.

kaktusik007
11. feb 2015

@ejkasmejka samozrejme 🙂 starsi syn mal 4 mesiace, ked som mu oznamovala, ze bude z neho starsi brat...

akurat bol problem s urcenim datumu porodu --- lebo sak termin menzesu nebol 😀 😀 😀

kaktusik007
11. feb 2015

@nikola599 budes ratat rozdiel medzi detmi este na dni tak ako ja??? 😀

espoleta
11. feb 2015

@sednaja Moja osobna skusenosť - intenzivne som kojila do polroka ale menštruaciu som dostala hned po šestonedeli, tak neviem neviem či by som neotehotnela keby som sa spoliehala na kojenie :D .......ale teraz už nekojím a viac menej to nechavame ešte na nahodu či sa podarí ale nieje to take jednoduché ako ked niekto povie že po prvom dieťati žena rýchlejšie otehotnie 🙂

majulino
11. feb 2015

@ejkasmejka sestra ma dve deti rozdiel je 13mesiacov a 19 dni. Bez menstruacie otehotnela po druhom porodeju dostala ked mala ela 7 mesiacov

nikola599
12. feb 2015

@kaktusik007 medzi nimi taky rozdiel nebude len 11 mesiacov nepocitam kolko nuz co uz mozme byt radi ze mozeme mat deti radsej viac ako nic 😃

eleonora2705
22. sep 2015

mam podobny problem..som 13mesiacov po porode, menzes som este nedostala, kojim stale, (ako si vypyta) aj ked uz papa ine..a uz asi mesiac mavam podobne priznaky ako pri prvom tehu-prvy tyzden velka placlivost, velka chut na sladke, potom podrazdenost, bolest krizov, podbruska,spomalene travenie,zapcha, bolest celeho tela, (kosti,svaly,koleno)..chrbta hlavne..potom to preslo, zacala som byt soplava, hlava boliet, zdalo sa mi , ze mam vnutornu teplotu..teraz uz mam len zapchaty nos a obcas hlava a tie bolesti v podbrusku a krizoch pretrvavaju.aj ked nie vkuse a este aj prsia ma zacali boliet..narastli mi..ale teraz sa trosku zmensili a uz tak nebolia ..a chut na jedlo sa zmensila..skor vyhladavat zdrave, vyzivne jedla..aj castejsie na zachod chodim a pijem viac ..robila som si aj testy, 1. nic, 2.po tyzdni (minulu sobotu) slabulinky duch..v piatok idem ku gyn. tak som zvedava..mali ste niektora nieco podobne?? dakujem 🙂

katulienka34
25. sep 2016

@eleonora2705 Ahoj,bola si nakoniec tehotna..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre