Môžem otehotnieť, ak sa do mňa neurobí, ale máme nechránený sex?

milionar123
13. aug 2020

Ahojte 🙂) s priateľom sme už skoro 3 roky a chceli by sme skúsiť nechránený sex . Priateľ aj ja sme úplne zdravý , takže o niake pohlavné choroby sa niako nebojím , ale skôr ma trápia tzv. Kvapôčky lásky , aká je šanca že z toho otehotniem

korunka1
13. aug 2020

Niaka 50/50

milionar123
autor
13. aug 2020

@korunka1 fuuha to je celkom dosť

klarissa25
13. aug 2020

@milionar123 kolko mas rokov? 15?? Uz nech skoncia tie extra dlhe prazdniny..

milionar123
autor
13. aug 2020

@klarissa25 23 🤗

korunka1
13. aug 2020

@milionar123 ty budeš asi matematik,génius 😢

ajka0207
13. aug 2020

@milionar123 šanca je nižšia ako normálne ale dosť vysoká na to aby si s tehotenstvom pocitala

ella_price
13. aug 2020

To čo dostali všetci úpal? To čo tu je dnes zas za témy?

klarissa25
13. aug 2020

@milionar123 hej jasne 🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️

klarissa25
13. aug 2020

@ella_price podla mna je za tym jedna a ta ista osoba..

ella_price
13. aug 2020

@klarissa25 Jasné, že ano. Si niekto fajne naťahuje predkožku nad modrým koňom 🙈

silver84
13. aug 2020

@milionar123 prave tak cakam neplanovane tretie.

miskakyska
13. aug 2020

@tvoja_ric sa Ti tu dlho neohriala 😀

damtiporiti
13. aug 2020

A frajer je milionár? Však aj keby vám náhodou začvachtalo, tak vás aspoň v pohode uživí 🤭🤭🤭

dskjhfdlkdjhl
13. aug 2020

@milionar123 Sanca je niaka🙊Sice neviem, co znamena niaka, ale tak to bude, na 100%.

fokuska
13. aug 2020

@milionar123
1. Kym ste obaja neboli testovani na pohlavne choroby, tak nemoze svediet ze ste obaja uplne "zdravy"
2. Pri nechranenom styku je to 50:50 ze bud otehotnies alebo nie. Nechraneny styk sa neskusa len tak, bud ratas s tym, ze otehotnies, alebo ak otehotniet nechces, tak nechraneny styk nemaj.
3. Slovo "niako" neexistuje - to je ako? nejako ci nijako?

zirafienka
13. aug 2020

@ella_price 😅😅😅

korunka1
13. aug 2020

@fokuska no niako 🤭🤣....takový nešvar se nam tu rozmohl

amaranth3
Moderátor
13. aug 2020

Ja celkom nerozumiem, čo konkrétne vás, dámy, trápi, že ste takéto "nesvoje" 🙂 Akoby ste nikdy neboli mladšie a neskúsenejšie... Frustráciu si netreba prenášať ďalej, baba za to, že to už máte za sebou, nemôže

Ale k veci @milionar123 - áno je tam šanca, že otehotnieš, ak sa momentálne na dieťa necítiš/nevedela by si sa finančne postarať/ nemáš na to priestor a podmienky, tak nešpekulujte.

ella_price
13. aug 2020

@amaranth3 Asi nesleduješ koňa pravidelne a zrejme ani neprechádzaš diskusie, pretože sa tu to len hemží neukojenými frustrovanými, falošnými nickmi, ktoré podobné témy vytvoria behom dňa hneď niekoľko 🐧 Nech ťa sila sprevádza 🙏

amaranth3
Moderátor
13. aug 2020

@ella_price rozumiem...

No keby aj, za prvé, ty nemôžeš vedieť na stopercent, že je to "falošný nick" (čo keď sa naozaj pýta mladá baba, ktorá fakt nevie?) a za druhé, keby to aj bol neukojený frustrovaný a falošný nick - týmto, čo tu "vykonávate" 🙂 , mu dávate akurát to, po čo sem pravdepodobne mnoho z nich chodí - baviť sa na vás.

Samozrejme, mier a pokoj s vami dievčatá ❤️ Nemyslené v zlom 🙂

korunka1
13. aug 2020

@amaranth3 no ak sa to pýta reálna osoba, tak je to skôr na zaplakanie...
ale zapisujem si do denníčka...veľmi sa mi ľúbi tvoje prirovnanie...mohla si nás nazvať aj inak..., že "nesvoje" 👍😂

fokuska
13. aug 2020

@amaranth3 Mne sa zda dost zvlastne, ze 23 rocna dospela zena neovlada take zakladne veci ohladom biologie a svojho tela, cyklu, ze nevie, ze pri nechranenom styku moze otehotniet. Po dalsie - na celom internete je tisic clankov, diskuii, vysvetleni... cize ak uz nevie a zacne hladat, tak odpoved najde. Ale nie, zalozi 150tu diskusiu na tuto temu, naprike tomu ze uz ich tu je 149 a v kazdej jednej je tato otazka zodpovedana uplne rovnako.
Ako si ta ista 23 rocna dospela zena moze mysliet, ze je uplne zdrava ak nebola testovana na pohlavne choroby? Uz len taka mykoplazma, ureplazma ktora nemusi mat vobec ziadne priznaky a napriek tomu ju moze jeden z nich mat a nechranenym stykom si to prenesu...
To, ze niekto napise slovo "niaky" na tom sa este stale pozastavim, lebo nechapem ako mozu ludia tak neovladat spisovny jazyk, ale akosi si postupne zvykam, lebo ti, co ovladaju spisovny jazyk a gramatiku su uz v ubohej mensine.

miskakyska
13. aug 2020

@fokuska dokonca nevie,ani kolko má rokov ...ale rok hore dole ..to je detail

dskjhfdlkdjhl
13. aug 2020

@miskakyska prosim ta, kto by si to pamatal, ked sa to kazdy rok meni, to len niektore mame stale 18😀

sunny8
13. aug 2020

50% áno 50% nie tak ako vždy. My sme s ex manželom fungovali 6r bez antiky bez kondómu bez všetkého len prerusovane. Otehotnela som len keď som chcela

amaranth3
Moderátor
13. aug 2020

@fokuska môže to NEvedieť ako nič... nie každý sa má s kým o tom porozprávať atď. Máš baby, ktoré sú v tomto veku ešte panny. A jasné že existuje trilión článkov na nete, ale opýtať sa reálneho človeka je vždy iné. Ja len hovorím, že nerozumiem, prečo vás iritujú otázky na fóre, ktoré je určené na otázky :D Tak keď ma konkrétna otázka nejakým spôsobom obťažuje, či už kvôli obsahu alebo spracovaniu (slovenčina), ignorujem a vybavené. 🙂

Porúčam sa žienky, prajem každému pekný deň

baskaaa21
14. aug 2020

Veľká!!!! 😂 Ja som práve na tomto s priatelom fungovala (ale 2 roky sa nič nepritrafilo) že ved si dávame pozor. No nedali asi 😁 3 testy pozitívne, uz cakam len na návštevu lekarky 🙈❤️ ale v mojom prípade to je super lebo sme o babatku túžili ale ešte sme to stale odkladali, ze keď budeme mat dom, viac peňazí atd (blbost 🤣)

cervenaruza123
14. aug 2020

@milionar123 Ahoj. Pri kazdom styku, aj chranenom, je vzdy nejaka sanca na tehotenstvo, aj ked vacsinou uplne minimalna. Pri nechranom je teda logicky vyssia. Ked chcete mat nechraneny styk, odporucam si nastudovat aspon zakladne veci o zenskom cykle, plodnych neplodnych dnoch a tychto veciach a uz ked mat ten nechraneny styk, tak v dnoch, ktore su neplodne, vtedy je sanca da sa povedat uplne minimalna. Ale s tehotenstvom ratajte, ak by vam to malo urobit problem, pripadne by si to musela riesit potratom (co je okrem ineho dost velky zasah do tela zeny a moze mat zial aj nasledky), tak to za to nestoji a radsej sa chrante tak ako doteraz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre