Môžem otehotnieť?

ana789kko
15. aug 2023

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je možne otehotnieť , keď priateľ nemal pred ejakulačnú tekutinu na penise a dole sa nechtiac šuchol na začiatku vstupu do vagíny , dnuka nebol. Nepratizujeme prerušovanú súlož vždy sa chránime kondómom+ prahmatex+ preruš. súlož dokopy. V ten deň sme sex vôbec nemali. Tak či sa naozaj nemusím bať , že by mohlo byť z tohto bábo. Ďakujem za každú radu😌

barus26
15. aug 2023

@ana789kko nie nemôžeš byt tehotná

vanilkovazmrzka
15. aug 2023

😆

nika_val
15. aug 2023

Určite určite nebudeš tehotná 🙂
A k tomu chráneniu sa .. fuuha taketo trojkombo to z toho sexu aj je nejaky požitok potom😁
Ved to ma byt o uživani si a nie o robeni z toho až takuto vedu..

ana789kko
autor
15. aug 2023

@nika_val ale je😂 s priateľom nám to vyhovuje. Radšej budeme znášať viac kombinácií ochrany ako neželane tehotenstvo.

nika_val
15. aug 2023

@ana789kko tak ale je dobre si aj naštudovať nieco o oplodňovaní keď už pôžitok máte tak nech aj vedomosti nejaké o tom sú 😊

ana789kko
autor
15. aug 2023

@nika_val ano ano, mala by som. Ale ďakujem veľmi pekne za Váš názor veľmi odľahlo😌

zenulkaaa
15. aug 2023

Ufff takto sa tyrat 😄😄 naco prosim kondom, pharmatex a este aj prerusovat??? 😄😄😄🤦‍♀️🤦‍♀️
Prepac ale tehotna urcite nie si.
A nabuduce prosim pouzite len kondom. Ved to bohato staci. A ked sa velmi bojis, nasad si antikoncepciu 😉

jj298
16. aug 2023

@ana789kko dievca ty tu pises uz po niekolkykrat nie?
Nemyslim si ze vam to vyhovuje ked pomaly kazdy mesiac si vyplasena ci mozes byt tehotna.

jj298
16. aug 2023

@ana789kko schvalne som sa pozrela a pisala si tu ci mozes byt tehotna 3.7., 20.7., 25.7., 28.7., 3.8. ….. a to sa mi ani nechcelo viac sa snazit.
Toto vazne nie je v poriadku a takato ochrana ti ti urcite NEVYHOVUJE.

simona082
16. aug 2023

@jj298 tiež som si prešla tie príspevky a toho 3.7. písala že to bol 2sex v živote tak to bol hadam aj prvy príspevok 🤣 no a hádam dnes aj posledný 🤣
@ana789kko tie peniaze čo vyhodite za kondómy a ty za testy lebo ako som tak čítala tie tvoje príspevky tak sa testuješ 300razy za cyklus pri každom zabolení nejakej časti tela, tak to si choď ozaj radšej tú antiku predpísať a máte pokoj obidvaja.

lavender94
16. aug 2023

Ja len že... Kondóm, pharmatex a prerušovaná? To z toho sexu aj niečo máte?

jj298
16. aug 2023

@lavender94 stres ako vidis😀

mary888999
16. aug 2023

@ana789kko čo by dala za to byť tehotna 😟

basulaak
16. aug 2023

Fu, ten ta musi lubit jak kona. 😀

e4fcpgfge7uts
16. aug 2023

Nehnevaj sa ale ak chce len sex s ochranou znamená to že ta vzrušuje guma a nie jeho penis a jeho to že sa môže urobiť nič z lásky to nie je a žiadne prečistenie a ak citite z gumi precitenje tak ja už naozaj neviem ale láska to to určite nie je možno len vo vašej hlave 😉

nika_val
16. aug 2023

Ja som to pisala hneď ma začiatku že z takehoto sexu či je aj vobec pôžitok nejaky 😁 hlavne pre toho chalana 😁😁😁😁

stanulienkat
16. aug 2023

@jj298 to sa určite len chcela pochváliť frekvenciou sexuálneho styku🤣🤣😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre